Kurzemes Vārds

01:11 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Kapos atrasta nonāvēta sieviete

Vakarrīt Vecajos kapos Kaiju ielā atrasts 20 - 25 gadus vecas sievietes līķis ar sistām brūcēm galvā. Sieviete bijusi puskaila un apsegta ar auduma gabaliem. Kā "Kurzemes Vārdu" informēja tiesu medicīnas eksperts Aldis Sūnākslis, jaunās sievietes nāves cēlonis esot vardarbība. Pagaidām sniegt plašāku informāciju viņš nevarēja. Vakar līdz pēcpusdienai vēl nebija noskaidrota mirušās sievietes persona, tāpēc policija lūdz atsaukties cilvēkus, kas varētu būt informēti par šāda vecuma sievietes pazušanu. Notiek nozieguma izmeklēšana.

Iedur ar nazi vēderā

Naktī uz ceturtdienu no vardarbības cietis arī T.Breikša ielā dzīvojošais Sandijs Z. Pagaidām nenoskaidrotas personas viņam uzbrukušas un iedūrušas ar nazi vēderā. Cietušais nogādāts cCentrālajā slimnīcā, kur viņam izdarīta operācija. Kā "Kurzemes Vārdu" informēja mediķi, slimnieka veselības stāvoklis ir stabils, un viņa dzīvībai briesmas nedraud. Notiek izmeklēšana.

Aizdegas "Amritas" veļas mazgātuve

Trešdienas vakarā viesnīcas "Amrita" apsardzes darbinieks ievērojis, ka veļas mazgātavā, kas atrodas viesnīcas sētā, ir izcēlies ugunsgrēks - ēkā dega skapīši. Izsaucis ugunsdzēsējus, viņš sācis liesmas dzēst ar vietējo ugunsdzēšanas ierīci. Ugunsgrēka iemeslus noskaidro, taču iespējams, ka tas radies no bojātas elektroinstalācijas.

Nozog darbarīkus

F.Brīvzemnieka ielas 58.namā pašlaik norit remonts. Tomēr trešdien to apciemoja zagļi. Namam izsistas trīspadsmit rūtis un nozagti dažādi remontā nepieciešami darbarīki kopsummā par 30 latiem.

Koks uzkrīt automašīnai

Automašīna KamAZ, kuras krava pārsniedza satiksmes noteikumos pieļaujamos izmērus, braucot pa Ģenerāļa Baloža ielu, aizķērusi koku. Pēc trieciena tas lūzis un uzkritis aiz KamAZ braucošajai automašīnai "Audi Coupe".

Policijas informāciju apkopojusi Kristīne Pastore