Kurzemes Vārds

23:48 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītāji

Ziemeļaustrumu vēja laikā Centrālajai slimnīcai un Grīzupes ielas 102.-108. māju rajonam pāri veļas spēcīga gāzes smaka.

Esmu vienisprātis, ka deputātus vajadzētu ievēlēt katru personīgi, nevis visu sarakstu kopumā. Partiju līderi ik brīdi trīc par saviem iesildītajiem krēsliem valdībā, tāpēc nevēlas, lai šāda prakse tiktu ieviesta.

Kad beidzot beigs ņirgāties par cilvēkiem, izliekot no dzīvokļiem bezdarbniekus, pensionārus un ģimenes ar maziem bērniem, ja pati valsts nespēj viņiem nodrošināt cilvēcīgus apstākļus.

Politiķi mīl runāt par pagājušo laiku komunistiskajiem noziegumiem, bet Molotova-Ribentropa pakta dalībvalsts bijušo pilsoņu naturalizāciju, kas šodien ir uzskatāma par visaugstāko noziegumu, cenšas attaisnot vai vispār noklusēt.

Tirgū daudzas pārdevējas svarus novieto slīpi, lai pircējs neredzētu, ka tiek apšmaukts.

Nesaprotu, ko cilvēki rej to Zīgeristu, ne viņš kādu uz Sibīriju ir aizsūtījis, ne kādam ko sliktu padarījis, viņš dara Latvijas ļaudīm tikai labu.

Pensionāre: ļoti priecātos, ja apkure tiktu atvienota jau ar 1.aprīli, nu jau saulīte pietiekami silda, vismaz kāds santīms pietaupītos.

Tagad laiks ir pietiekami silts, bet "Liepājas siltums" kurina uz nebēdu, varbūt labāk tomēr to apkuri atvienot.

Pie Dunikas ielas 3.mājas jau vairākus mēnešus uz ietves stāv pamesta, nevienam nepiederoša automašīna, kas traucē neredzīgajiem cilvēkiem pārvietoties.

Domāju, ka šobrīd Latvijas valdība varētu informēt ārzemes, ka krievvalodīgo atrašanās Latvijā kalpo Krievijas interesēm, latviešu tautas pašnoteikšanās tiesību ierobežošanai, ko var uzskatīt par daļēju okupāciju. Tad pasaule mūs sapratīs.

No teātra skatītājas: Pāvelsones kundzei šobrīd ir ļoti grūti, tāpat kā savulaik Paulam, sen bija laiks teātrim pašattīrīties. Vēlu izturību!

No E.Veidenbauma ielas: neapzāģētajos, pusnokaltušajos kokos vārnas ir ierīkojušas ligzdas, no kurām tiek apzīmogoti garāmgājēji. Arī drausmīgā ķērkšana rīta agrumā nav izturama.Vai kokus nevarētu apzāģēt, tad beigtos šī vārnu sērga.

No vecākiem: paldies Ilonai Ivanovai par centīgo darbu ar sportistiem!

Skujiņa kungs! Vai jūsu automašīnai obligāti ir jāatrodas uz ietves?

No Peldu ielas: pie mūsu mājas regulāri stāv vairākas automašīnas, vai tā drīkst būt?

Bieži vien skatītajs uz teātri neiet tā vienkāršā iemesla dēļ, ka nevienu no lomām nespēlē iemīļotie aktieri.

No sašutušajiem 45.bērnudārza vecākiem: šobrīd, apdraudot mūsu bērnu dzīvības, tiek nojaukts rotaļlaukums, tā vietā tikšot būvēta automašīnu stāvvieta.