15:46 Pirmdiena, 18. novembris

Šoreiz bez medaļām

Kā zināms, Liepājas teniss šobrīd pārdzīvo paaudžu maiņu, tāpēc pieaugušo sacensībās liepājniekiem nav sevišķi daudz izredžu uz panākumiem. Izņēmums nebija arī nupat finišējušais Latvijas ziemas čempionāts. Labāko sasniegumu mūsu pilsētai izdevās gūt dāmu dubultspēlēs, kur Liene Rozentāle un Agnese Fesenko palika 4.vietā. Adrians Žguns vīru vienspēlēs ierindojās 10.vietā.

Jaunajām liepājniecēm - viss goda pjedestāls

Ventspilī notika Latvijas čempionāts sporta vingrošanā. Sacensībās piedalījās visas spēcīgākās šā sporta veida pārstāves, tāpēc neizbrīnīja, ka Liepājas Vingrošanas sporta skolas audzēknes labākos rezultātus guva jaunākajā grupā, kur liepājniecēm piederēja viss goda pjedestāls. Par uzvarētāju kļuva Jekaterina Cepova, otro vietu izcīnīja Marija Ozerska, bet trešo - Anastasija Kuļikova.

Cīkstoņi turpina gatavoties

Liepājas Kompleksās sporta skolas cīkstoņi turpina dažādos turnīros gatavoties pasaules jaunatnes sporta spēlēm, kuras vasaras vidū notiks Maskavā. Nupat divi Vaclava Jažēviča audzēkņi atgriezušies no plaša starptautiska džudo turnīra Minskā. Baltkrievijas galvaspilsētā uz cīņas paklāja kāpa astoņu valstu jaunie talanti. Vislabāk no liepājniekiem veicās Aleksejam Pavlovam, kurš svara kategorijā līdz 50 kg 42 sportistu konkurencē izcīnīja 2.vietu. Pašmāju sacensībās Aleksejs startē vēl vieglākā svara kategorijā, taču komandas intereses viņam lika cīkstēsies ar smagākiem puišiem, ko liepājnieks arī veiksmīgi paveica, un tagad ir viens no reālākajiem kandidātiem braucienam uz Maskavu. Tikpat pārliecinošs Latvijas izlases līderis svara kategorijā līdz 60 kg ir Māris Spilve. Minskā Māris izcīnīja trešo vietu, un līdz finālam liepājniekam pietrūka pavisam nedaudz.

Savukārt trenera Igora Konoreva perspektīvā audzēkne Oksana Ševkova piedalījās Lietuvas atklātajā čempionātā un svara kategorijā līdz 52 kg izcīnīja trešo vietu.

Arī aprīlis Liepājas jaunajiem cīkstoņiem solās būt intensīvs sacensību laiks, bet visbūtiskākie mači notiks mēneša nogalē, kad kaimiņi - lietuvieši rīko Eiropas jaunatnes meistarsacīkstes sambo.