Kurzemes Vārds

05:17 Pirmdiena, 10. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Policijas hronika

Norauj izkārtni

Pirmdien nezināmi ļaunprāši Liepājā, Stendera ielā 5, norāvuši SIA "IB Canon" izkārtni, kas bija piestiprināta pie ēkas. Saimnieki aprēķina zaudējumus.

Zādzība Papē

Lai iekļūtu SIA "Meliorators 3" noliktavas telpās Papē, zaglis bija uzlauzis durvis. Tā kā daudz kas nebija ņemams, nozagta tikai urbjmašīna un telefona aparāts.

Iekāroja drošinātājus

Naktī uz 31.martu apzagts elektrosadales skapis, kas atrodas pie bijušās "Aeroflotes" aģentūras Liepājā, Radio un Pasta ielu stūrī. Pazuduši 12 drošinātāji.

Ceļu policijas hronika

Liepājā, Ganību un K.Ukstiņa ielu krustojumā, avāriju izraisījis automašīnas "Opel Ascona" (AE 3787) vadītājs. Viņš braucis pa Ganību ielu un gribējis nogriezties pa kreisi, bet nav palaidis garām pretimbraucošo "Volkswagen Golf" (DE 653).

Pirmdien apmēram pulksten sešos vakarā satiksmes negadījums noticis Aldaru ielā pirms krustojuma ar Kapsētas ielu. "Audi 100" (CB 192) šoferis iebraucis pretējā kustības joslā, kur notika sadursme ar pretimbraucošo mopēdistu. Autovadītājs atstāja savu mašīnu notikuma vietā un aizgāja, bet mopēda vadītāju smagā stāvoklī aizveda uz slimnīcu. Cietušais ievietots Reanimācijas nodaļā.

Negadījums noticis garāžu kooperatīvā "Sever 77". Tur ap pusdeviņiem vakarā automašīna "Opel" ar valsts numuru CI 1678 iebraukusi 30.garāžas aizvērtās durvīs. Būs jāvienojas par zaudējumu atlīdzināšanu.