Kurzemes Vārds

06:42 Pirmdiena, 13. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Liepājas jaunumi

Jauns saulains vaibsts pilsētas tēlā

Šodien mūsu pilsētā svinīgi atklās jaunu uzņēmumu, kas nodrošinās darbu vairāk nekā pusotram tūkstotim cilvēku un beidzot izkustinās Liepājas ekonomiku no snauda. Atklāšanā gaida ierodamies valsts vadītājus un citas augstas amatpersonas. Jaunā rūpnīca nodarbosies ar banānu iztaisnošanu un arbūzu apstrādāšanu, un pircēji visā Latvijā, ieraugot taisnos banānus un četrkanšu arbūzus, sapratīs, ka par viņiem rūpējušās liepājnieku čaklās rokas. Tātad būs radies vēl viens gaišs un saulains vaibsts Liepājas tēlā.

Tirgus cenas

Šorīt agri no rīta sīpolloki "Pētertirgū" maksāja 30 santīmus metrā, kartupeļi - 85 santīmus kvadrātmetrā, pelikānu olas - 1,20 latus kubikmetrā, bet tikko siltumnīcā uzplaukušās lefkojas varēja iegādāties par puslatu litrā. Visgarākā rinda stiepās pie dienvidu augļu stenda, kur Sadams Huseins pārdeva dateles par pieciem dināriem kilometrā.

Svinīga pieņemšana

Šovakar partijas pilsētas komitejas pirmais sekretārs Voldis Prancāns paredzējis sarīkot svinīgu pieņemšanu sakarā ar klaiņojošo suņu un kaķu izķeršanas akcijas noslēgumu. Gaida ierodamies arī augstus viesus - veselības valsts ministru Egilu Deksni un iekšlietu ministru Aivaru Prūsi. Akcijā izmantoto tanku un raķešu "zeme-gaiss-zeme" izvešana no Liepājas aizņems apmēram nedēļu. Pēc tam sāksies drupu novākšana.