Kurzemes Vārds

05:48 Ceturtdiena, 16. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

SAKĀ

Zemnieku organizatore paliek savā amatā

Aizvakar notika pagasta zemnieku sapulce. Lauku apsaimniekotāju viedokļi diametrāli pretēji sadalījās jautājumā par to, kā vērtēt zemnieku organizatores Ainas Kreicbergas darbību.

Par pretrunu cēloni var uzskatīt informācijas nepietiekamību. Vieni apgalvoja, ka organizatore ar to zemniekus apgādājot slikti, bet otri teica, ka tā vis neesot, jo visu, ko vien vajagot uzzināt, varot pie Kreicbergas kundzes noskaidrot, iegriežoties pagastnamā, kur viņa katru dienu sastopama. Virsroku šoreiz guva tie, kas uzskatīja, ka zemnieku organizatore ar saviem pienākumiem tiek galā it veiksmīgi un arī pieredzes viņai netrūkst, jo šajā amatā strādā jau kopš 1992.gada.

Sapulcē piedalījās arī rajona Lauksaimniecības departamenta direktors Andris Bitenieks, kurš lauksaimniekus tuvāk iepazīstināja ar subsīdiju saņemšanas noteikumiem. Viņa stāstītais neesot kritis, kā mēdz sacīt, uz akmeņiem, jo jau vakar pie organizatores bija vērsies kāds Sakas zemnieks, kurš vēlas saņemt valsts atbalstu, lai pienācīgi sakoptu savu sētu ārzemju tūristu uzņemšanai. Divas saimniecības dokumentus subsīdiju pieteikumam sākušas kārtot jau agrāk, jo vēlas apmežot neizmantojamās zemes, ko ieskauj meža masīvi.