Kurzemes Vārds

23:40 Piektdiena, 13. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Policijas hronika

Aiznes žurnālu galdiņu

Konstatēts, ka apzagts dzīvoklis Liepājā, Krūmu ielā 27. Zaglis bijis tik manīgs, ka aizstiepis žurnālu galdiņu, paklāju un magnetofona kasetes. Saimnieks rēķina, ka zaudējumi ir 100 latus lieli.

Iekāro kūpinātu gaļu

Veikala darbinieki Liepājā, Daugavas ielā 7, ievērojuši, ka 31.martā apmēram pulksten pusdivos dienā no letes pazudusi kūpināta gaļa.

Apzagt nepaspēja

Liepājā, A.Klints ielā, priekšējais logs izsists automašīnai "Ford Escort" (DB 4037). Iespējams, kāds gribējis iekļūt salonā un to apzagt, bet nav izdevies šo nodomu līdz galam īstenot. Sasistais stikls novērtēts par 45 latiem.

Varbūt kurinās krāsni

Grobiņas pagastā, Dubeņu stacijā, zādzība notikusi jau marta vidū, bet tikai tagad policijā saņemts iesniegums. No Jelgavas Ceļu distances Liepājas nodaļai piederošās kokmateriālu noliktavas pazudušas brusas un speciāli piesūcināti dēļi.

70 metri kabeļa pagalam

Zādzība notikusi Tosmarē, Spīdolas ielā. No sakaru šahtas izrauti 70 metri sakaru kabeļa TPP 150×2. Zaudējumus precizē.

Aizturēts iespējamais vainīgais

1.aprīlī nepatīkami pārsteigti bija trīs automašīnu īpašnieki, kas savus braucamos bija atstājuši Liepājā, O.Kalpaka ielā 37. Ilgoņa R. žigulim nozagta stūre, spoguļi, akumulators, bremzēšanas signāllukturi, Armanda Z. volksvāgenam - aizmugures panelis, drošinātāji, bet Daiņa M. "Opel Kadett" - dalītāja vāks, ventilators, sveču vadi un dažas citas detaļas. Uz aizdomu pamata aizturēts kāds 1981.gadā dzimis jaunietis.

Mūzikas un video vairs nebūs

Liepājā Daugavas ielas 3.mājas iedzīvotājs I.J. pamanījis, ka no dzīvokļa nozagts kompaktdisku atskaņotājs, videomagnetofons "Philips" un tālvadības pults. Apzagtais rēķina, ka zaudējumi ir vismaz 400 latus lieli.