Kurzemes Vārds

23:00 Piektdiena, 13. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Metalurgi Slovakijā spēlē neizšķirti

A.Rītiņš

Ieradušies Slovakijas pilsētā Svidņikā, "Liepājas metalurga" futbolisti devās laukumā pārbaudes spēlē pret vienu no šīs valsts meistarsacīkšu otrās līgas komandām un cīnījās neizšķirti 1:1. Spēle aizritēja ar liepājnieku teritoriālu pārsvaru, mūsējie izveidoja daudzus vārtu momentus, taču izmantoja tikai vienu. Tas notika priekšpēdējā minūtē, kad Atmanāvičs rezultātu izlīdzināja.

"Liepājas matalurgs" šo spēli aizvadīja šādā sastāvā: Mališevs, Osičenko (Lisjakovs), Magdišausks, Atmanāvičs, Draguns, Rudenko, Zirnis (Šarakovs), Jujko (Karlsons), Rinkus (Bulders), Dobrecovs (Verpakovskis), Vaineiķis.

Svidņikas klubs "Dukla", pie kura liepājnieki viesojas, radījis labus apstākļus treniņiem un atpūtai, ir arī izraudzīti pretinieki pārbaudes spēlēm, un 7.aprīlī metalurgi tiksies ar Slovakijas meistarsacīkšu augstākās grupas pārstāvi, bet divas dienas vēlāk ar otrās līgas komandu. Pēc tam liepājnieki atgriezīsies mājās un jau 15. aprīlī iesaistīsies Latvijas kausa izcīņā, tiekoties ar Ogres un Saldus komandu spēles uzvarētāju.

Sezonai gatavojas arī metalurgu dublieri, un viņi pārbaudes spēlē ar 2:0 uzvarēja "Ventspils" dublierus.