Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Pamalē jau bronza mirdz

Ceturtdien Rīgā spēle par Latvijas čempionāta bronzas medaļām starp LSPA un Liepājas "Laumu" sākās neparasti vēlu - ap pulksten 20, tomēr pēc sava dinamisma un spraiguma sacensība patiešām atbilda cīņai par medaļām. Īpaši iepriecina, ka "Laumai" šajā spēlē izrādījās stiprāki nervi un tomēr par kripatiņu meistarības vairāk, jo mūsējās svinēja laimīgu uzvaru ar 69:66. Tagad Līvijas Alpe-Lūkas audzēknēm jāuzvar vairs tikai vienā spēlē, un tas nozīmē, ka, iespējams, jau šodien varēsim sveikt "Laumu" ar bronzas medaļām. Atgādinām, ka šodien Metalurgu sporta kompleksā spēle sākas pulksten 13.

Bet ceturtdienas vakarā sacensību apņēmīgāk uzsāka liepājnieces. Puslaika vidū mūsējās izvirzījās vadībā un līdz pārtraukumam iekrāja visai optimistisko 37:27. Diezin vai šādā sacensībā "Lauma" varēja pārāk ātri noticēt panākumam, tomēr otrā puslaika sākumā Liepājas komandas spēle pajuka. Trīs minūšu laikā LSPA guva 11 punktus, mūsējās - nevienu, un liepājnieces jau bija zaudētāju lomā. Par laimi liepājniecēm līderes nastu uzņēmās Ilze Vingrovska. Pēc Līvijas Alpe-Lūkas domām Ilze aizvadīja labāko spēli šajā sezonā, un par to liecina arī viņas gūtais 21 punkts un izcīnītās 19 atlekušās bumbas. Tieši ar Vingrovskas pūlēm mūsējās cīnījās punkts punktā līdz pat spēles beigu signālam. Mača pēdējās minūtes aizritēja, abām vienībām nesekmīgi izpildot soda metienus. Uzvaras liktenis svārstījās līdz pat beidzamajām mača sekundēm, tomēr veiksme smaidīja stiprākajām, un tās šajā spēlē bija Liepājas "Laumas" meitenes.