Kurzemes Vārds

16:47 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītāji

Nepiekrītu tam, ka A.Šķēle ir blēdis, manuprāt, viņš ir cilvēks ar stingru mugurkaulu. Domāju, ka "Latvijas ceļam" būs grūti nomazgāt smaku no bijušā ministra Inkēna, kurš ilgāku laiku pavadījis Šķēles tualetē, to pētīdams un apskaitļodams tās vērtību. Kaut arī viņa paša virtuves iekārta ir izmaksājusi stipri dārgāk.

Būtu labi, ja stacijā tiktu uzstādīts taksofons un pastkaste, lai nebūtu jāiet uz pilsētas centru.

No Ezerkrasta sākumskolas 1.klases: paldies skolotājai Lidai Sīpolai un muzeja speciālistei Velgai Lācei par interesanto Lieldienu pasākumu muzejā.

Mūsu nacionālradikāļi savu ir sasnieguši: valstis ir sanaidotas, Krievija gatavojas ieviest ekonomiskās sankcijas krievvalodīgo diskriminācijas dēļ, attīstās valdības krīze. Bet tauta aizvien vairāk sāk ticēt Rubikam un atbalstīt viņu.

Liepājas dūžiem būtu laiks pamosties no lielā ziemas miega un sākt sakārtot ielas.

Šoferīt! Ļoti lūdzu tīkliņu ar visu saturu, ko atstāju jūsu 1.maršruta taksometra kabīnē 12.aprīlī, ienest veikalā "Rudbārži", Lielā ielā 6.

Mazdārziņa īpašniece: lūdzu atsaukties vīrieti, kurš Lielajā piektdienā brauca 6.maršruta autobusā un stāstīja par augu fizāli. Zvanīt 3443024.

Kurš varētu pateikt, kāda augsne un kāda lieluma pods vajadzīgs vēdekļpalmas pārstādīšanai? Zvanīt 3430494.

No rīdzinieka: drīz laikam vairs uz Liepāju nebraukšu viena vienīga iemesla dēļ. Tās ir pilsētas drausmīgās brauktuves. Godīgi sakot, visā Latvijā nav tādu brauktuvju kā Liepājā, ja nu vienīgi vēl Grobiņā.

Paldies Gotlandes un Liepājas Lauvu klubiem par Lieldienu apsveikumu! Ivars no Graudu ielas.

No pensionāra: šodien lietuvieši un igauņi mūs saprot, bet nebūtu par ļaunu, ja arī šīs valstis kādu laiku neeksportētu savu produkciju uz austrumu valstīm, lai lielais lācis kādu brīdi pagavē.

Vajadzētu dot Krievijai iespēju rūpēties par saviem tautiešiem Latvijā, iesniedzot Krievijas vēstniecībā krievu pensionāru sarakstus, lai maksā viņiem lielās Krievijas pensijas un top apgādāti, tad Latvijas pilsoņu pensijas varētu krietni vien paaugstināt, un visas problēmas būtu atrisinātas. Tā sakot, vilks būtu paēdis un kaza dzīva.

Nesaprotu, kā par namu pārvaldes "Vērnieks" pārvaldnieci varēja tikt ielikts cilvēks, kas pirms tam "Laumā" bija atlaists par sliktu un nepiedienīgu attieksmi pret cilvēkiem.

Ja redaktors apgalvo, ka avīzē neesot cenzūras, tad, lūdzu, nopublicēt kaut daļu no vairāk nekā 80 krievvalodīgo diskriminācijas punktiem.

No pircējas: patīkami iepirkties tirgus "Rāmava" augļu un dārzeņu stendā. Firmā "Orts A" strādā laipna un atsaucīga pārdevēja, viņa pat atdeva man aizmirsto pirkumu.