Kurzemes Vārds

05:21 Piektdiena, 6. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Dāvanu nekad nevar būt par daudz

Kristīne Pastore

Vakar Centrālās slimnīcas Dzemdību nodaļu apmeklēja bērnu preču veikala "Pekausis" direktors Edmunds Imbovics, lai pasniegtu dāvanu jaunajām māmiņām. Tās ir atlaižu kartes, ar kurām viņas varēs iepirkties veikalā "Pekausis".

"Dāvanu nekad nevar būt par daudz, un jo īpaši tad, kad pasaulē nāk jauns cilvēciņš," tā izvēli jaunajām māmiņām dot cenu atlaides veikalā "Pekausis" komentēja Edmunds Imbovics.

Veikala direktors nodaļas vecākajai vecmātei Ingūnai Pūtelei pasniedza piecsimts atlaižu kartes, un turpmāk tās saņems ikviena jaunā māmiņa, izrakstoties no slimnīcas un neatkarīgi no tā, vai viņa būs liepājniece, rajona iedzīvotāja, vai pat no cita rajona.

Dzemdību nodaļas vadītāja Inga Vēvere izteica cerību, ka šīs kartes būs jau izlietotas, pirms vēl gads beigsies. Savukārt Edmunds Imbovics apsolīja, ka "Pekausis" ieinteresēts ilgai sadarbībai un tāpēc kartes nodaļā neaptrūkšot. Kā Inga Vēvere pastāstīja "Kurzemes Vārdam", pagājušajā gadā Centrālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 830 jaundzimušie. Tāpat bijis arī iepriekšējā gadā, tāpēc viņa cerot, ka arī šogad nebūs mazāk. Jau pavisam drīz nodaļā gaida nākam pasaulē divsimto jaundzimušo šajā gadā.