Kurzemes Vārds

17:26 Ceturtdiena, 24. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītāji

Braucot no Aizputes uz Liepāju, ievēroju, ka šosejas mala ir ļoti netīra, īpaši Liepājai tuvojoties. Visi grāvji ir pilni ar papīriem un plastmasas pudelēm. Nedomāju, ka iebraucējiem šādu ainavu ir patīkami skatīt.

No Siļķu ielas 19: vairākiem mūsu mājas dzīvokļiem tika atvienota kabeļtelevīzija. Uz jautājunu, kāpēc tas noticis, mums paskaidroja, ka saplīsis kompjūters, kad to salabos, tad arī mums izskaidros.

Nesaprotu, kāpēc vajadzēja aizliegt pieņemt zaļumu saišķīšus un dārzeņus no pensionāriem, kas paši nevēlas sēdēt tirgū?

Uzmanību mazdārziņu īpašniekiem, kuru dārzi atrodas pie pārbrauktuves. Dārzos uzdarbojas banda, aptuveni 10 pieaugušie un pusaudži, kasi lauž un apzog mājiņas un uzbrūk dārzu īpašniekiem. Ja kāds viņus redz, lūdzu ziņot policijai!

Derētu skolēniem atjaunot Putnu dienu tradīcijas, citādi Liepāja drīz pārvērtīsies par vārnu pilsētu, jo nav neviena būrīša, kur putniņiem apmesties.

Paldies "Ezerkrasta" inženierim un sanitārajiem tehniķiem par labo darbu!

Vai daļu ledushalles celtniecībai atvēlēto līdzekļu nevarētu novirzīt Liepājas brauktuvju remontam? Neticu, ka kāds sportists vai līdzjutējs uz sporta pasākumiem brauks pa tādu "redeli"!

Spīdolas ielas 10.namā kanalizācijas smirdoņa no pagraba jau sasniegusi piekto stāvu. Kāpēc namu pārvalde neko nedara, lai caurules salabotu un nodrošinātu tīrību?