Kurzemes Vārds

00:53 Sestdiena, 25. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Policijas hronika

"Elektriķim" paveicies

"Rietumu elektrisko tīklu" darbinieki atklājuši, ka laika posmā no 18. līdz 10. aprīlim Liepājā, Beverīnas ielā atrakts augstsprieguma kabelis. Speciālistiem joprojām nav skaidrs, kā zagļiem izdevies nogriezt divus metrus garu kabeļa posmu, pa kuru plūdusi 6000 vatu jaudīga strāva. Tā esot varējis rīkoties tikai pašnāvnieks, sprieduši elektrotīklu strādnieki. RET darbinieki aprēķinājuši, ka nozagtā kabeļa posma vērtība ir 6 lati, taču visi remontdarbi, lai sakārtotu bojāto sistēmu, izmaksās aptuveni 800 latus.

Kapsētā aiztur ziedu zagli

19. aprīlī Grobiņā, Iļģu kapsētā izdevies aizturēt vīrieti, kas no kapu kopiņām zadzis ziedus un vainagus. Noskaidrojies, ka vainīgais ir liepājnieks, 1936. gadā dzimušais Imants K.

Bīstamās rotaļas

20. aprīlī iedzīvotāji informē4juši Liepājas municipālpolistus, ka Lībiešu ielā atrasts kaujas lādiņš. Atbraukušie kārtības sargi un zemessardzes sapieri konstatējuši, ka munīcija ir nekaitīga. Kāds bija paspējis lādiņu demontēt, izbērt pulveri un paņemt detonatoru.

Iekļūst caur jumtu

Laika posmā no 14. līdz 20. aprīlim apzagta garāža Baltijas ielā. Garnadži autonovietnē iekļuvuši caur jumtu. Pazudis "Opel Rekord" motors un gumijas laiva. Zaudējumi - 300 lati. Policija meklē cilvēku, kas, iespējams, izdarījis šo noziegumu.

Vienu zagli izdevies atrast

Laika posmā no 17. līdz 20. aprīlim Brīvības ielā 29 apzagtas SIA "Liepājas amatnieks" noliktavas. Garnadži uzlauzuši durvis un aiznesuši 30 metrus tērauda cauruļu un dažādas elektromotoru detaļas. Vienu iespējamo zagli, 1982. gadā dzimušo Raimondu K., policistiem izdevies aizturēt.

Piekauj pudeles brāli

20. aprīlī ap pulksten 22.30 Kapsētas ielā piekauts 1970. gadā dzimušais Ojārs E. Noskaidrojies, ka viņu fiziski iespaidojuši vīri, ar kuriem kopā pirms tam lietots alkohols. Cietušajam mediķi konstatējuši deguna kaula lūzumu.

Ceļu policijas hronika

19. aprīlī ceļu satiksmes negadījums reģistrēts Vaiņodē, Brīvības ielā. VAZ 2103 šoferis izraisīja sadursmi ar ielas malā novietotu "Moskvič". "Žigulis" no notikuma vietas aizbrauca, taču policistiem izdevies zagli atrast.