Kurzemes Vārds

02:59 Sestdiena, 30. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Policijas hronika

Šāviens nebija liktenīgs

22. aprīlī daļēji paveicies Liepājā, Pulkveža Brieža ielā 13 dzīvojošajai Glikerijai B. Uzkopjot mājokli, viņa skapī atradusi skaņas signālraķeti, kas pēkšņi uzsprāgusi. 1940. gada dzimušajai sievietei apdegušas rokas un seja. Centrālās slimnīcas ārsti atzinuši, ka savainojumi nav pārāk bīstami un atļāvuši cietušajai atgriezties mājās. Policijas darbinieki noskaidrojuši, ka raķeti skapī glabājis sievietes civilvīrs.

Naktī rodas neciešamas slāpes

23. aprīļa naktī ap pulksten 4 divi manāmi iereibuši puiši Liepājā, Mežmalas ielā 5 aplaupījuši individuālā uzņāmuma "Palaps" kiosku. Viņi izsituši skatloga stiklu, piedraudējuši pārdevējai ar fizisku izrēķināšanos, paņēmuši alu un dažādas preces. Pēc neilga laika Valsts policijas patruļdienestam izdevies aizturēt vienu no vainīgajiem - 1982. gada dzimušo Oļegu P.

Maluzvejnieki meklē darba rīkus

22. aprīlī apzagts šķūnītis Liepājā, O. Kalpaka ielā 109. Saimnieks kārtības sargiem sūdzējies, ka pazuduši 16 zvejas tīkli, kuru kopējā vērtība esot 200 lati.

Meklē pazudušo autobraucēju

Policija saņēmusi iesniegumu, ka šā gada 29. martā ar savu automašīnu "Audi" (AU 9881) uz Rīgu devies 1948. gada dzimušais Jānis Š., taču Liepājā joprojām nav atgriezies.

Ceļu policijas hronika

Cietusi tikai stirna

23. aprīļa rītā ceļu satiksmes negadījums reģistrēts netālu no Durbes. Braucot no Rīgas, automašīna "Audi 80" notrieca stirnu, kas pēkšņi izleca uz šosejas. Negadījumā cietis tikai meža iemītnieks.