Kurzemes Vārds

01:51 Piektdiena, 21. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītāji

Pagājušajā gadā tika solīts, ka tiks salabotas Palangas un Pērkones ielas, bet līdz šodienai vēl nekas no solītā nav paveikts.

TEC kolektīvs vēlas pateikties "Impulsa" meistaram Vilnim Pankokam, kurš 3 minūšu laikā bez maksas salaboja kopējamo mašīnu.

No pensionāres: pilsētā vajadzētu apzāģēt visas papeles, no tām rodas liela netīrība, to vietā vajadzētu iestādīt mūsu vietējos kokus - ozolus, bērzus, liepas.

Pastāvīga lasītāja: nepiekrītu slavas dziesmai par "Liepājas maiznieka" ražotās maizes kvalitāti. Ja maizīte ir silta, to vēl var ēst, bet, ja tā atdziest, tā kļūst līdzīga gumijai, nav skaidrs, kāda sintētika tai tiek pievienota.

Vēlos brīdināt tos divus vīriešus un vienu sievieti, kuri uzlauza šķūnīti un nozaga sporta riteni, ka esat atpazīti, tādēļ, vēlams atdot riteni.

Par elektroenerģiju ir jāmaksā tik, cik tā maksā, nevis nepārtraukti jāpārmaksā.

No Kungu ielas 71/75: viens mūsu mājas iedzīvotājs regulāri indē pie mājas augošo kļavu ar skābi. Iebilstam pret šādu vardarbību, esam par to viņam ieminējušies, bet viņš uzskata, ja ir šo koku iestādījis (par ko neesam pārliecināti), tad drīkst to arī nonāvēt.

Saņēmu jauno telefona aprēķinu, jāmaksā, kā jau iepriekš tika ziņots, gandrīz trīs lati, bet lielos uzlabojumus gan neesmu pamanījis, pat jums, uz redakciju, izdevās piezvanīt ar lielām grūtībām.

Pensionāre M.Muižniece no Tirgus ielas: ar avīzes starpniecību gribu pateikt vissirsnīgāko paldies Nācaretes draudzes mācītājam, draudzei, kas mani vientuļu un vecu pensionāri - invalīdi apsveica Lieldienās. Veiksmi un panākumus svētīgajā darbā!

Cilvēki, uzmanieties, ja pērkat velosipēdus pēc sludinājumiem avīzēs! Manu paziņu apkrāpa kāds vīrietis. Tas velosipēds ir galīgi salauzts, bet to sākumā nevar redzēt, vainas parādās, kad sāk braukt, taču savu naudiņu visu atpakaļ nesaņemsit.