Kurzemes Vārds

19:23 Ceturtdiena, 16. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītāji

No pensionētas skolotājas: prieks par Brigitas Rences darbu namu pārvaldes vadīšanā un lietu sakārtošanā. Pārējie varētu no viņas daudzko pamācīties.

Ja pakļausimies Krievijas spiedienam un ES rekomendācijām, tad Latvija pavisam drīz kļūs par likumīgu Krievijas koloniju. Tāpēc droši teiksim "NĒ!" Latvijas rusifikācijai un kolonizācijai.

Latvijā dzīvojošie ir tikuši neoficiāli sadalīti 4 šķirās: 1. šķira - antinacionālie spēki, bijušie komunisti un VDK darbinieki; 2. šķira - krievvalodīgie, tur Ždanokas kundzei ir pilnīga taisnība; 3. šķira - latviešu pelēkā masa un citi nepilsoņi; 4. šķira - Latvijas nacionālie spēki, kuri patiešām ir norieti uz pēdējo.

Ir pienācis pēdējais laiks bargi sodīt nepamatoti dārgo energotarifu noteicējus un tikai pēc tam elektrības zagļus.

Gribu jautāt Šķēles aizstāvjiem, vai viņi būtu ar mieru publiski nodemonstrēt savus tualetes podus? Kad būsim uz šo jautājumu atbildējuši, tad padomāsim, par ko balsosim nākamajās Saeimas vēlēšanās.

No Ventas ielas: paldies Blūma kungam par interesantajiem pasākumiem vācu un latviešu tikšanās centrā. Lai spēks un veselība, pulcinot ap sevi interesantus cilvēkus!

Kad beidzot Kuldīgas ielas 36. un 38. mājās tiks likvidētas tās diennakts "ļergas" točkas?

Cienījamie pensionāri, Rubika laikā mēs dzīvojām mierā un saticībā, domāju, ka tikai viņa humānais "vīruss" spētu pasargāt nabadzīgos pensionārus, novest pie politiskās un ekonomiskās stabilizācijas, pašā pamatā izmainīt Latvijas un Krievijas savstarpējās attiecības.

Vai tiešām varas iestādēm vēl nav skaidrs, no kurienes rodas lielās jukas un nekārtības Latvijā? Tas taču sākas jau ar to mirkli, kad Rubika priekšā atvērās cietuma pēdējās durvis, kad viņš tika palaists brīvībā. Viņš ļoti veikli sāka darboties miera un kārtības graušanas jomā, un kā izrādās tagad, tas viņam tīri labi ir sanācis.

No Ezerkrasta - 2: mēs - maksātāji par apkuri ne tikai maksājam par tiem, kuri nevēlas vai nevar samaksāt par siltumu un noturam "Liepājas siltumu" virs ūdens, bet sagādājam viņu darbiniekiem arī lielas prēmijas. Šķiet, komentāri lieki?

Vai tiešām BNS korespondente Liepājā neprot skaitīt, ja dod nepareizu informāciju laikrakstam "Diena", ka apkure Liepājā ir ilgusi 5 mēnešus, pēc manām matemātiskajām zināšanām sanāk 6.

Klaipēdas ielas iedzīvotāja: esmu ļoti neapmierināta ar mūsu pasta nodaļas pastnieku darbu, avīzes saņemam ļoti vēlu pēcpusdienā.

Stendera ielas 5. nams kādreiz piederēja vāciešiem, domāju, ka sen būtu laiks viņiem šo namu viņiem atdot.