Kurzemes Vārds

08:59 Svētdiena, 19. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Vēl ziemas miegā?

SARMĪTE PUJĒNA

Tie, kuri šajās dienās pabijuši galvaspilsētā, mājās atbraukuši ir neizpratnē - vai tad Liepājā pavasaris vēl nav pamanīts? Kad Rīgā ielu tirdzniecība sit augstu vilni un uz katra stūra brīvdabas kafejnīcas sadīgušas kā sēnes pēc lietus, Liepāja vēl dus ziemas miegā! Tikai pa retam kā tāds bikls sniegpulkstnis pavīd kāds saulessargs komplektā ar pabružātu plastmasas galdu un tādiem pašiem krēsliem.

Domes Uzņēmējdarbības sektora vadītāja Mairita Gulbe raustīja plecus neziņā, kur palikuši Liepājas tirgotāji un uzņēmēji, jo neviens vēl neesot nācis pēc tirgošanās atļaujas. Jūrmalas parka teritorijā pašlaik atļauja tirgoties vēl ir tikai "Vīzijas" īpašniekiem - firmai "Augstkāpējs", "Medūzas" saimniekiem tā beigusies jau maijā, un arī topošās "Bangas" īpašnieki pēc atļaujas vēl nav nākuši.

Redakcijas rīcībā ir ziņas, ka "Bangu" pagaidām vēl var apskatīt tikai uz arhitekta Andra Kokina rasējamā dēļa. Tukšums joprojām ir arī laukumā blakus viesnīcai "Līva", kur vairākas vasaras pēc kārtas rosījās gan peltais, gan slavētais Gudēna alus dārzs. Tie, kuri vēl tikai grib sākt, saka - grūti izlauzties cauri birokrātijas džungļiem. Bet kāpēc vilcinās pārējie? Vai gaida puteni? Šķiet, meteriologi nesola ziemas atgriešanos tuvāko mēnešu laikā...