Kurzemes Vārds

16:07 Ceturtdiena, 2. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītāji

Nezinu kāds speciālists ir darbojies Līvas kapu ebreju daļā, jo tur ir nozāģēta ziedoša ābele, tagad tā lēnām vīst.

Nesaprotu, kāpēc asociācija "Papardes zieds" pasākumu bērniem rīko darba dienas vidū. Laikam, jau tas domāts bagātnieku bērniem, kuru mammas nestrādā, jo pārējiem jau vecāki šajā laikā atrodas savās darba vietās un nevar vest savus bērnus uz izklaides pasākumiem. Ne visas darbavietas dod māmiņai brīvdienas tad, kad viņa to vēlētos, tātad atkal tiekam sašķiroti pēc maciņa biezuma.

"Lattelekoms" februāra mēnesī raka kabeli, ar elektrisko urbi izjaucot ietvi Kungu ielā 49, granti gan pēc tam iebēra, bet ietvi neatjaunoja, tagad jūtamies kā Sahāras tuksnesī.

Kluba 415 pārstāve: piketā 9. maijā gribējām parādīt, kā cittautieši ir sacījuši par mums un mūsu valsti, nekādā gadījumā tie nebija vērsti pret valsti.

Paldies Ludviga ielas "Medicīnas instrumentu veikala" un Rīgas ielas grāmatnīcas pārdevējām par laipno un sirsnīgo apkalpošanu!

Arkādijs Zēbergs: runa jau nav par nodevību, bet par pašlabuma meklējumiem.

No sašutušajiem 2. vidusskolas bērnu vecākiem: skolas bufetē strādā ļoti rupja pārdevēja, kura itin bieži neatdod bērniem naudas pārpalikumu.

Vai šī mēneša laikā tiks sakopta teritorija pie kanāla Grīzupes ielā? Tā ir ļoti nesakopta, piedrazota.

Ja jau reiz maijs ir spodrības mēnesis, tad kāds varētu ielūkoties arī privāto taksometru salonos, jo tur ir tāda netīrība, ka, šķiet, ka ir iekāpts gružkastē.

Graudu ielas svētku rīkotāji nekādā gadījumā nelabos ne ietves, ne brauktuves, tas jādara Liepājas ceļu pārvaldei.

Mēdz teikt, ka Ārlietu ministrija ir valsts politiskais spogulis ārzemēs, taču šķiet, ka Latvija ir pārvērtusies par starptautisko spļaujamtrauku.

Kad ledushalli nodos ekspluatācijā, tad, lai netiktu maldināti ārzemju viesi, aizstāvju piemineklim grānātu zaldāta rokās nāksies nomainīt pret hokeja nūju.

No Cenkones ielas 55: alkohola cienītāji un policijas darbinieki! 54. dzīvokļa ļergas tirdzniecības punkts ir atvērts visu diennakti un svaigu mantu piegādā katru nakti, tiešā ceļā no Lietuvas mežiem. Firma garantē augstāko kvalitāti par viszemākajām cenām.

Kauns un negods Pļavu ielas 55. pirts īpašniekam, kura deguna priekšā izdedžu kaudze ir izaugusi jau līdz otrajam stāvam un turpina ar katru dienu augt.

No vecajiem cilvēkiem: lūdzam Štelmahera kungu, atvērt pērn aizmetinātos Ziemeļu kapsētas vārtus Kalpaka ielā, lai, izkāpjot no autobusa nav jācilpo tas gaisa gabals līdz lielajiem vārtiem.

Tukuma ielas ķīmiskās tīrītavas skurstenis tā kūp, ka logus nav iespējams atvērt.

Ādamsonam laikam ir šausmīgi bail, ka Šķēle nemaz nebaidās.

Sestdien, 16. maijā māmiņu klubiņa 1. nodarbība plkst. 16.00. Informācija pa tālruni: 32277.

Bijušā kinoteātra "Liepāja" kasē lūdz ierasties vīrieti, kurš 12. maijā pēc 17.00 mainīja valūtu.

Konstantīns: zēl, ka J.Lagzdiņš aizgāja pie Šķēles, cerējām, ka ies pie sociāldemokrāta Bojāra. Pauls un Šķēle nabagiem neko labu nav darījuši.

Paldies visām Liepājas muzikālajām audzinātājām par jauko koncertu "Vadugunīs" 13. maijā!

Kaimiņi, lūdzu atgrieziet manu, mazgāšanai nolikto alumīnija kannu un katliņu, nākošajā reizē minēšu jūsu vārdus un uzvārdus!