Kurzemes Vārds

07:51 Piektdiena, 14. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

"Pūt, vējiņi!" novēl labvēlīgu sezonu

Kristīne Pastore

Īsti vasarīgajā sestdienas vakarā, grupas "Labvēlīgais tips" ieskandēta, sākās koncertdāza "Pūt, vējiņi!" trīsdesmit ceturtā sezona. To var jau uzskatīt par tradīciju, ka pirmie sezonas iesākumā uz skatuves kāpj tieši šīs grupas mūziķi. "Tas tāpēc, lai visiem mūsu viesiem šī sezona būtu labvēlīga", tā to skaidro koncertdārza direktore Simona Rolava un administratore Gunta Veisbuka.

Šķiet, visvairāk sezonas atklāšanu gaidīja jaunieši - viņu bija lielākā daļa, taču koncertdārza darbinieki sola, ka tāpat kā iepriekšējās sezonās, arī šajā sev patīkamu un pieņemamu izklaidi un atpūtu atradīs ikviens - gan tie, kas šosezon "Pūt, vējiņus!" atklājuši pirmo reizi, gan tie, kas uz šejieni nāk jau otro, trešo un ceturto gadu, gan arī tie, kam "Pūt, vējiņi!" ir iemīļota atpūtas vieta jau divdesmit un vairāk gadus. "Apvienot šos dažādos vecumus - tas nebūt nav neiespējami un vietas pie mums pietiek visiem," tā spriež "Pūt, vējiņi!" saimnieces.

"Labvēlīgais tips", protams, kā vienmēr skatītājiem un klausītājiem bija ļoti labvēlīgs. Taču tas, ko koncerta apmeklētāji negaidīja, sākās tad, kad radās vēlēšanās doties mājās. Izkļuvis no parka teritorijas, kas, kā jau pienākas tik skaisti vasarīgā pavasara naktī, bija apgaismota un vienlaikus nedaudz spokaini ēnaina, mājupgājējs nonāca pilnīgi melnā pekles tumsā - dur kaut ar pirkstu acī. Laimīgs tas, kam palaimējās, ja kāda šurp vai projām braucoša mašīna, uz mirkli gājējus gan apžilbinot, tomēr īsu mirkli ceļu parādīja. Bet, tad jau atkal tumsa - rāpo kaut vai pa zemi, ja negribi apkrist un apskādēt ceļgalus vai lauzt kādu kaulu. Ja tā nokrits negribi tā gulēt arī nākamreiz, tad zini - ir divas iespējas. Pirmā - cerēt, ka pilsētas vadība tomēr parūpēsies apgaismot visas tās ielas, kas ved uz "Pūt, vējiņiem!" apgaismošanu, jo šī kultūras iestāde tomēr ir pašvaldības uzņēmums. Otra - paļauties tikai un vienīgi uz saviem spēkiem un nākamreiz ņemt līdzi kabatas bateriju vai vismaz gabaliņu sveces un tad doties mājus kā pilsspokam. Tādu būs daudz.