Kurzemes Vārds

07:58 Sestdiena, 4. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītāji

Vakar braucu no Centrālās slimnīcas ar 5. mikroautobusu un Laumas rajonā varēju novērot un "līdzi just" divu mikroautobusu šoferu sacensībai par to, kurš kuram nolasīs vairāk pasažieru. Varat iedomāties, cik tas prasīja nervu šūnu, bet tās, kā saka mediķi, neatjaunojoties. Ja šādi dara savu darbu, tad nav brīnums, ka mikriņi tik bieži izraisa dažāda smaguma pakāpju avārijas.

Latvijas valdībai vajadzētu iesniegt Hāgas tiesā sūdzību par to, ka augstie ES komisāri aizstāv okupantu tiesības okupēt Latviju, nevis domā par mazākumtautības (latviešu) aizstāvību.

No smagas astmas slimnieces: dzirdēju, ka manā slimības ārstēšanā daudz varētu palīdzēt preparāts Bioenergostims, vai jūs savas avīzes slejās nevarētu paskaidrot, kas tas tāds ir un kā ar to ārstējas.

Būtu ļoti interesanti uzzināt, kur palikusi neatkarīgā producente Dace Gūtmane, kura jau pagājušā gada beigās solīja piegādāt katalogu "Liepājas uzņēmumi un uzņēmēji - 98".

Domāju, ka Prancāna kungs ir stipri panaivs, ja viņš cer, ka krievvalodīgie iestāsies par Latviju un sacelsies pret Krievijas provokācijām.

Vēlētos atgādināt Konstantinova kungam, ka maijs ir spodrības mēnesis un ka derētu noslaucīt tramvaja sliedes ceļa posmā no viesnīcas "Līva" līdz hotelim "Amrita". Tas tomēr ir pilsētas centrs un šeit apgrozās daudz viesu, īpaši jau vasaras periodā.

14. aprīlī sakarā ar pazemes sašķidrinātās gāzes rezervuāra iekārtas neatbilstību turpmākajai ekspluatācijai, to darbība tika pārtraukta un dzīvokļos ielika balonu gāzi, kas klientiem sagādā lielas neērtības. Vai tiešām mūs nevar pievienot pie dabīgās gāzes vada?