Kurzemes Vārds

04:37 Otrdiena, 25. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Sieviete nolemj pakārties atskurbtuvē

Apvienības "Apsardze" darbinieki Municipālās policijas atskurbtuvē nogādājuši divus iereibušus vīriešus un kādu daiļā dzimuma pārstāvi. 1976.gadā dzimusī sieviete izrādījusies visnegantākā atpūtas vietas kliente. Viņa sākusi ārdīties un situsi feldšerei. Policisti nemiera cēlāju nogādājuši kamerā ar gultām. Taču tur sieviete nolēmusi beigt dzīvi, pakaroties savās zeķubiksēs. To pamanījuši kārtības sargi un pašnāvnieci aizveduši uz Psihoneiroloģisko slimnīcu. Aizdomas, ka sievieti mājās gaida bērni, apstiprinājušās vēlāk, kad policisti kopā ar Sociālās palīdzības centra Bērnu aprūpes nodaļas darbiniekiem ieradušies aizturētās dzīvoklī. Tur viņus sagaidījuši divi mazuļi. Pirmajam bijis tikai viens, bet otram - četri gadiņi.

Nepilngadīgie tirgojas ar ceļa zīmēm

20.maijā metāla uzpirkšanas punktā Ložmetēju ielā municipālpolicisti aizturējuši 1982.gadā dzimušo Sergeju un 1983.gadā dzimušo Vasiliju. Abi pusaudži mēģinājuši pārdot alumīnija gabalus. Pēc rūpīgākas metāla apskates policisti konstatējuši, ka tās ir paliekas no ceļa zīmēm "Dodiet ceļu". Vēl jānoskaidro, kurās pilsētas vietās tās norautas.

Atklāta kārtējā ļergas tirdzniecības vieta

21.maijā municipālpolicisti konstatējuši ļergas tirdzniecības vietu J.Raiņa ielā 49. Kārtības sargi izdarījuši kontrolpirkumu, bet pēc tam saimniecei Lūcijai R. sastādījuši protokolu. Dzīvoklī atrasti nelieli pārdošanai sagatavotie grādīgā krājumi.