Kurzemes Vārds

02:42 Trešdiena, 27. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Aizvadītās nedēļas notikumi

"Kurzemes Vārda" skatījumā

30.maijs - 5.jūnijs

PATĪKAMĀKAIS

Betona rūpnīcas svinīga atklāšana

Kaut arī jaunā betona rūpnīca darbu sāka mazliet ātrāk, tomēr tās svinīgā atklāšana lika šim faktam noskanēt ne tikai pilsētā un novadā, bet arī visā Latvijā. Notikušais vēlreiz apliecināja, ka mūsu pilsēta gatavojas ekonomiskajai augšupejai, bet pats šā uzņēmuma profils ir apliecinājums, ka sāk nostiprinātes Speciālā ekonomiskā zona un gaidāma celtniecības izvēršana.

STRATĒĢISKĀKAIS

"Firma "Durbe" izstājas no SIA "Aviosabiedrība "Liepāja"", un tas nozīmē, ka lidosta beidzot nonāk pilsētas rokās

Jācer, ka ar šo parakstīto līgumu beidzot būs noslēdzies riņķa dancis ap pilsētas attīstībai startēģiski tik svarīgo lidostu, par ko līdz apnikumam izrakstījusies prese. Katrā ziņā tagad tikai un vienīgi no pilsētas vadītājiem ir atkarīgs, vai un kādā apjomā atjaunosies aviosatiksme un vai Liepāja pratīs gūt labumu no visā pasaule par prestižu un ienākumus dodošu objektu uzskatītās lidostas.

NEPATĪKAMĀKAIS

Palielināti ūdenspiegādes un kanalizācijas notekūdeņu novadīšanas tarifi

Šis droši vien ir pilsētas pašvaldības pats nepopulārākais lēmums šā gada pirmajā pusē. Esam daudz rakstījuši un skaidrojuši, kāpēc šo tarifu palielina, taču liepājnieku maciņi no tā, protams, smagāki nekļūst. Atliek vienīgi sekot, vai deputāti pildīs savu solījumu un tuvākajā laikā pārskatīs normatīvus, kas funkcionē vēl no padomju laikiem.

SKUMJĀKAIS

"Liepājas metalurga" futbolisti piedzīvo zaudējumu Latvijas kausa izcīņas finālā

Liepājas komanda otro reizi deviņdesmitajos gados spēlēja finālā, bet nekļuva par kausa īpašnieci, kas mūsu pilsētas kājbumbas vienībām ir neaizsniedzams nu jau vairāk nekā trīsdesmit gadus. Vairāk smeldz nevis pati neveiksme, bet gan tas, ka mūsējo sniegums neļāva reāli cerēt, ka šī trofeja patiešām varētu ceļot uz Liepāju, un vienīgais mierinājums, ka vietu Eiropas kausos liepājnieki bija jau nopelnījuši līdz ar iekļūšanu finālā.

TRAĢISKĀKAIS

Sabiedrību šokēja gadījums par aizsaulē labprātīgi aizgājušas sievietes mērķtiecīgo gatavošanos šim solim

Ja Centrālās slimnīcas augstceltne Liepājā kļūst tikpat bēdīgi slavena kā Zelta tilts Sanfrancisko, no kura cilvēki tāpat slēdz pēdējos rēķinus ar dzīvi, ja pašnāvību skaits pāris gadu laikā mūsu pilsētā palielinājies par 100 procentiem, ja sabiedrība gatava mierīgi noskatīties pašnāvnieka sagatavošanās darbiem pretim viņa iecerētajam mērķim, tad gan sociālo, gan emocionālo situāciju mūsu pilsētā nevar saukt par veselīgu.