Kurzemes Vārds

22:47 Trešdiena, 30. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tā domā liepājnieki

Mana aizvadītā nedēļa

Valērijs Abramovs, strādā uz kuģa:

- Samērā laba nedēļa. Es strādāju uz zvejas kuģa - šonedēļ noslēdzām sezonu. Lomi bija labi, un tad jau viss ir kārtībā. Laiks arī labs - ko vairāk var vēlēties? Tagad atpūtīsimies. Ceru, ka laiks nepievils.

Ilze, māmiņa:

- Nedēļa bija stipri līdzīga iepriekšējām. Vienīgi laiks varēja būt labāks. Gribas iet uz jūrmalu. Kad spīdēja saule, to mēs arī darījām. Tas mums abiem ar mazuli sagādā prieku. Es ceru, ka nākamnedēļ būs superīgs laiks, tāds, lai varētu iet uz jūrmalu un baudīt vasaru. Citādi - ja ir auksts, nav pat tādas sajūtas, ka tuvotos Jāņi.

Oskars, sargs:

- Slikta nedēļa bija. Slimoju. Bija jāguļ slimnīcā. Veselas divpadsmit dienas. Šonedēļ tiku mājās, bet ar veselību vienalga vēl nav labi - jādzer zāles. Jācer, ka nākamnedēļ paliks labāk.

Elviss Cers, matrozis:

- Forša nedēļa! Dienestā viss ir kārtība. Es vadu ekskursijas Virsnieku pilī. Pagājušajā nedēļā bija daudz viesu un līdz ar to arī man daudz darba. Priecājos arī par silto laiku - var just, ka ir vasara. Jācer, ka tāds arī paliks. Tad varēs iet sauļoties un peldēties.

Vaira Laure, skolotāja no Nīcas:

- Skolotājiem eksāmenu laiks ir saspringts. Devītajai klasei pieņēmu matemātikas eksāmenu. Lai gan tā nav mana audzināmā klase, vienalga pārdzīvoju par viņiem. Bet manējie, divpadsmitie, rakstīja sacerējumu, un es par viņiem turēju īkšķi. Nākamnedēļ manējiem būs izlaidums. Man tas būs priecīgs un reizē arī skumjš notikums. Mēs esam kopā no otrās klasītēs, un nu viņu aiziešana no skolas reizē būs arī mana alga par darīto.

Pēteris Kazakovs, aizputnieks, oficiāli - bezdarbnieks, strādā būvniecībā:

- Dievs mani vienmēr ir sargājis, visur ir veicies un visur man ir gājis, kā vajag. Šī nedēļa ne ar ko īpašu neatšķiras no citām - ne sliktāka, ne labāka. Vasarā jau kopumā labāk, ziemā brīžiem nav darba. Tagad arī īstenībā gaidu īstu darbu.

Zenta Porcika, Aizputes grāmatnīcas pārdevēja:

- Veiksmīga nedēļa, jo visi gatavojas izlaidumam. Grāmatnīcā pavasara mēneši ir tādi klusāki. Ziemassvētku laiks tālu aiz muguras, kad visiem gādāja dāvanas, sākas sējas darbi, cilvēkiem jāpērk viss dārzam nepieciešamais. Tagad tuvojas izlaidumi un atkal visiem vajag dāvanu, turklāt daudzi absolventiem dāvina grāmatas. Jā, veiksmīga nedēļa!

Imants Vītols, Rucavas pagasta zemnieks:

- Diezgan brīnišķīga. Darbi sokas. Miglošana ir pabeigta. Tagad jāsāk cīnīties pret Kolorādo vabolēm. Arī miezītis Jāņiem jau sadīdzināts. Es alu brūvēju pēc tēvu tēvu paņēmiena.

Lonija Ate, Rucavas kafejnīcas "Zīle" īpašnieka māsa:

- Man nedēļa bija laba. Beidzot taču sākusies vasara! Un redzu, ka viss pamazām iet uz augšu. Daudz jauna notiek. Arī manā dzīvē. Mans draugs, piemēram, šonedēļ nopirka jaunu mašīnu.

Linda Jaunzeme, Rucavas Pagasta padomes sekretāre:

- Darbīga. Gatavojamies konkursam "Sakārtotākais Latvijas pagasts" un vērtēšanas pirmajā kārtā gribam uzvarēt, lai turpinātu cīņu novada mērogā. Arī personiskajā dzīvē šī nedēļa man nozīmīga, jo aizvakar nosvinēju 20.dzimšanas dienu.