Kurzemes Vārds

01:57 Otrdiena, 26. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Policijas hronika

Noziedznieki aktivizējas

Aizvadītās nedēļas nogale Liepājā un novadā pagājusi visai trauksmaini. Zagti motocikli, garnadži iekļuvuši dzīvokļos un ēdnīcās. Reģistrētas arī 14 avārijas, kurās par laimi neviens nopietni nav cietis.

12.jūnijā naktī ceļa posmā Liepāja - Grobiņa garnadži noskrūvējuši 14 ceļa zīmes. Kopējie zaudējumi - 616 lati.

Paņem pārtiku

12.jūnijā Vaiņodē zagļi iekļuvuši veikalā "Elegance", kas atrodas Brīvības ielā. Pazuduši dažādi pārtikas produkti, kopējos zaudējumus vēl noskaidro.

Pirms dažām dienām "Kurzemes Vārds" ziņoja, ka no kāda Liepājas dzīvokļa ledusskapja garnadži paņēmuši plovu. Tagad saņemta ziņa, ka no Onkoloģiskās slimnīcas virtuves nozagtas 40 olas. Garnadži naktī izsituši loga stiklu un paņēmuši cieti novārītas vistu olas.

Mobilā telefona aparātu atpakaļ nesaņēma

Policijā palīdzību lūdzis kāds liepājnieks, kas zaudējis mobilā telefona aparātu. 14.jūnija naktī kafejnīcā "Medūza" viņš svešam cilvēkam iedevis savu sakaru iekārtu, taču to atpakaļ nav saņēmis.

Vainīgais aizturēts

14.jūnijā Liepājā, Vērgales ielā, no automašīnas "Mercedes" pazudusi ierīce, kas policistiem traucē noteikt spēkrata kustības ātrumu. Vainīgo izdevies atrast.

Zagļi sasit auto

13.jūnija rītā no Bārtas pagasta "Trīnīšu" mājas pagalma pazudusi automašīna "Žiguļi". Braucamo izdevies atrast pēcpusdienā. Tam bijusi sabojāta virsbūve un bākā trūcis 20 litru benzīna.

Pazūd motocikls

13.jūnija naktī Liepājā atlauzta garāža Atmodas bulvārī 23. No autonovietnes pazudis motocikls "Jawa" (9237 LAB) sarkanā krāsā. Zaudējumi - 130 lati.

Aiznes gāzes iekārtas

13.jūnijā garnadži Liepājā ielauzušies dzīvoklī Atmodas bulvārī 14a. Pazudusi gāzes plīts, gāzes skaitītājs un telefona aparāts.

11.jūnijā no dzīvokļa Liepājā, Gaujas prospektā 37, zagļi aiznesuši putekļsūcēju, virtuves kombainu un citas lietas. Zaudējumus precizē.