Kurzemes Vārds

01:06 Otrdiena, 26. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tā domā liepājnieki!

Mana aizvadītā nedēļa

Kristīne Pastore

Šī nedēļa bija tā, ko saucam par priekšsvētku nedēļu, jo dzīvojam Jāņu gaidās. Cits vēl cītīgi strādā, lai pēc tam bez sirdsapziņas pārmetumiem par nepadarītiem darbiem netraucēti baudītu garās brīvdienas, cits tikpat nesavtīgi jau gatavojas svētkiem. Kāda tad šī nedēļa liepājniekiem ir bijusi?

1. Ruta Gotlande, pensionāre:

- Parasta nedēļas - ne laba, ne arī slikta. Nav pat bijis nekā tāda, ko būtu vērts atcerēties. Dzīve ir kļuvusi diezgan vienmuļa. Nesen autoavārija gāja bojā mans dēls. Jauns. Palika ģimene. Nespēju vēl atgūties. Patiesībā esmu depresijā un arī no nākotnes neko cerīgu negaidu. Man tā nešķiet tik gaiša kā daudzi saka. Jo es redzu, cik dzīves ir nežēlīga. Man aug trīs mazdēliņi, un es saprotu, cik viņiem būs grūti dzīvot. Es pat reizēm priecājos, ka man ir jau pāri piecdesmit gadiem un ka daudz kas jau ir aiz muguras.

2. Jekaterina Aleksejenkova, beigusi vidusskolu:

- Ļoti veiksmīga nedēļa. Es beidzu skolu. Aizvadītā bija eksāmenu nedēļa. Visus ļoti labi nokārtoju, un svētdien būs izlaidums. Un es ļoti ceru, ka arī tālāk īstenošu tos plānus, ko esmu izvēlējusies. Ko darīšu, tas gan lai pagaidām paliek noslēpums. Tas ir saistīts ar tālāko mācīšanos.

3. Raimonds Ints, šoferis:

- Vidēja nedēļa. Nav bijis nekā atcerēšanās vērta. Ja nu vienīgi stiprais vējš, kas pūta vairākas dienas. Bija arī savs negadījums - likstas ar elektrību. Bet tās ir izlabojamas. Es lasīju avīzē, ka citiem klājies vēl sliktāk. Nākamā nedēļa jācer, ka būs mierīgāka. Jāgaida Līgas un Jāņi. Un līdz ar to veiksmīga nedēļa.

4. Daina Šķubure, pārdevēja:

- Ļoti laba nedēļa. Atradu darbu un esmu ļoti priecīga. Esmu sākusi jau strādāt. Tas, ka šajos laikos izdodas atrast dabu, patiešām ir veiksme. Bet nākamnedēļ ceru brīnišķīgi atpūsties - man iznāks veselas četras brīvdienas. Tas taču ir brīnišķīgi!

5. Helēna Jonaite, grāmatvede:

- Veiksmīga nedēļa. Radoši pastrādāju un nedēļas nogalē labi atpūtos. Tas, vai man nedēļa būs veiksmīga vai ne, ļoti daudz ir atkarīgs no mana horoskopa. Es no tā ietekmējos un dažkārt pat jūtu, ka man nevedas darbs. Tā kā es pati to varu regulēt, tad savām izjūtām arī piemeklēju atbilstošāko darāmo un gaidu, kad darbaspējas uzlabosies. Nākamnedēļ brīvdienās ceru labi atpūsties, jo man stāv priekšā nopiens darbs.

6. Arnis Rasmanis, uzņēmējs:

- Jāatzīst, ka nedēļa bija neveiksmīga. Darbā bija nelaimes gadījums, tāpēc tagad eju uz Darba aizsardzības inspekciju. Smagi. Jācer, ka nākamā nedēļa būs labāka.

7. Miķelis, pensionārs:

- Vai tad pensionāram nedēļa var būt veiksmīga vai neveiksmīga? Visas ir vienādas. Nekādas atšķirības. Dienas ir līdzīgas cita citai. Šo un to padara, tik, cik ir pa spēkam, un tas arī viss. Gribētu, lai būtu veselība un dzīvesprieks. Kaut kas mazliet jau ir atkarīgs arī no paša, bet ko nu par to.

8. Marita Pečule, mājsaimniece:

- Vienkārša, parasta nedēļa. Līdzīga citām. Un neizskatās, ka šovasar arī kaut kas daudz varētu mainīties. Kaut gan gribētos gan. Bet vīram visu laiku ir jāstrādā, un tas arī visu nosaka. Gribētos kaut kur aizbraukt. Bet laikam šogad nesanāks. Neko īpašu jau es arī negaidu. Lai tikai visiem ir labi - tas ir svarīgākais.

9. Dainis Demiters, meistars:

- Zinat, laba nedēļa. Labi atpūtos. Būtu vēl bijis saulains laiks, varētu iet uz jūrmalu. Sākās futbola čempionāts, tāpēc visa uzmanība bija jāvelta tam. Es esmu sporta fans. Bet nākamnedēļ es ļoti ceru, ka uzlabosies laiks. Tas mani ļoti iespaido, jo ir taču vasara.

10. Natālija, abituriente:

- Laba nedēļa. Man bija izlaidums - beidzu vidusskolu. Tagad pošos uz Medicīnas skolu. Man patīk medicīna un, kad pabeigšu, domāju tālāk mācīties par ārsti. Nākamnedēļ droši vien jau došos iesniegt dokumentus, bet pēc tam ceru labi atpūsties.