Kurzemes Vārds

02:28 Trešdiena, 27. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītāji

Padonē dzīvojošās Hertas Beņķes piederīgos lūdz steidzami zvanīt Durbes Pilsētas domei - 97230.

"Ezerkrasta 2" iedzīvotājs: un atkal Krievija ir uzvarējusi, mūsu valdība pieņēma tādu Pilsonības likumu, kādu pieprasīja Maskava. Neticu, ka jaunie krievu tautības pārstāvji kļūs lojāli Latvijai, mēs taču arī daudzus gadus gājām padomju skolās, bet vai tādēļ kļuvām īpaši lojāli PSRS?

Vai tiešām bezpeļņas organizācija "Jaunliepāja" ir tik čakli pastrādājusi, ka nopelnījusi pēcjāņu brīvdienas, t.i., darba dienas saīsinājumu līdz pusdienlaikam?

Kaimiņi no Šķēdes ielas 3: kādā dzīvoklī jau piekto dienu nelabā balsī ņaud kaķis, viņš jau ir tā pārguris, ka, šķiet, drīz izlaidīs garu. Saimniek, atgriezies un pabaro viņu!

No kājāmgājējas: kādu disciplīnu var prasīt no ierindas autobraucējiem, ja pat Pašvaldības policijas šoferi uz uzkrāsotas gājēju pārejas nepalaiž gājējus, bet aiztrauc, riepām švīkstot un atpakaļ nepaskatoties.

No Vītolu ielas 27/33: Ņina, lūdzu, beidz barot visas pilsētas klejojošos kaķus pie mūsu mājas, te jau valda tāda smirdoņa un mušu armija, ka nav iespējams dzīvokli izvēdināt.

No 1.vidusskolas absolventa vecākiem: sen nebijām apmeklējuši tik sirsnīgu un jauku izlaidumu kā šogad. Paldies visiem, kas to rīkoja!

Gribu pateikt lielu paldies Autobusu parka dispečerei Ganību ielā un autobusa šoferim par to, ka 22.jūnijā pulksten 6.40 varēju aizbraukt uz Rīgu!

No pensionāres: vēlos brīdināt visus liepājniekus, ka veikalos uzdarbojas tumša izskata sieviete ar mazu bērniņu, kura no kabatām izvelk naudas maciņus.