Kurzemes Vārds

07:31 Svētdiena, 5. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Aizputes slimnīcā pabeigti ārdarbi

Anda Pūce

Sestdien slimnīcas administrācijas pārstāvji kopā ar celtniecības un restaurācijas firmas "Lienīte" speciālistiem novērtēs padarīto darbu Aizputes slimnīcas rekonstrukcijas otrajā posmā un vienosies par turpmāko remonta gaitu.

Aizputes slimnīcas rekonstrukcijas projektam naudu - vairāk par 100 tūkstošiem latu - piešķīris Rotari klubs. "Nauda nākusi no Rotari kluba nodaļām Šveicē, Amerikā un Vācijā. Daļu līdzekļu piešķīris arī Liepājas Rotari klubs," pastāstīja slimnīcas galvenā ārste Ingrīda Circene. Firma "Lienīte" uzvarēja konkursā (to slimnīca izsludināja 1997.gadā) par tiesībām veikt rekonstrukcijas darbus. "Norunājām ar investoriem, ka naudu piešķirs pa daļām, tādēļ arī celtniecības darbus sadalījām vairākos posmos," teica I.Circene.

Firmas "Lienīte" direktore Jeļena Lejniece pastāstīja, ka nupat celtnieki pabeiguši otro no pieciem darbu posmiem. "Principā ārdarbi ir pabeigti, un turpmākajos posmos mēs veiksim iekšdarbus," teica celtniecības darbu vadītājs Dzintars Bergs. Pērn jūnijā uzsākto jumta rekonstrukciju celtnieki pabeidza 6.augustā. Vēlāk uzsāka fasādes apdari un ēkas siltināšanu, arī pamatu hidroizolāciju. Kopumā slimnīcā strādāja 12 cilvēku liela brigāde. "Visur salikti jauni plastmasas logi ar stikla paketēm," teica Jeļena Lejniece. Labiekārtošanas darbi pagaidām atlikti līdz pavasarim. Dzintars Bergs piebilda, ka vēl nepieciešams pabeigt darbus, ko tagad neļauj darīt laika apstākļi: krāsošanu, flīzēšanu u.c.

"Principā ar paveikto esmu apmierināta. Uzskatu, ka celtniecības darbu vadītāji ir ļoti profesionāli, bet profesionālāku attieksmi varētu vēlēties no ierindas strādniekiem," teica Ingrīda Circene. Viņa piebilda, ka pēc katra posma pabeigšanas administrācija tiekas ar "Lienītes" pārstāvjiem, lai pārrunātu padarīto, un pagaidām vēl nekādu neatrisināmu problēmu neesot bijis. Celtnieki domā, ka darbu trešo posmu varētu uzsākt jau janvārī, bet viss atkarīgs no tā, cik ātri investori piešķirs līdzekļus.