Kurzemes Vārds

20:39 Sestdiena, 4. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Sankpēterburgas milži spēlēs Liepājā

Kopš pagājušās nedēļas vidus kopā ar basketbola klubu "Liepāja" trenējas divi iespaidīga auguma vīri no Sanktpēterburgas, kas nozīmē, ka vēl pirms sezonas starta solītais centru papildinājums mūsu komandā ir klāt. Paredzēts, ka gan 2,10 m garais Vladimirs Naseņņiks, gan 2,09 m slaidais Dmitrijs Trušs jau parīt pulksten 17.30 Metalurgu sporta kompleksā izies laukumā "Liepājas" sastāvā pārbaudes mačā ar Klaipēdas "Neptūnu", bet pēc tam tiks pieņemts galīgais lēmums par abu speēlētāju pieteikšanu Sprite basketbola līgas čempionāta mačiem mūsu komandas sastāvā.

BK "Liepāja" galvenais treneris Indulis Možeiks gan uzskata, ka komandai noderīgi būs abi, un šobrīd vissvarīgāk esot, lai abi Krievijas leģionāri spētu iespējami ātri adaptēties komandā un pielāgoties mūsējo spēles manierei.

1966.gadā Ukrainas pilsētā Dņepropetrovskā dzimušais Dmitrijs Trušs basketbola maizi savos 32 gados ēdis dažādās komandās. Viņš spēlējis arī ārpus bijušās PSRS robežām, bet iepriekšējo sezonu cīnījies Krievijas virslīgā spēlējošā Sanktpēterburgas "Spartak" rindās. "Jau no pirmiem treniņiem redzams, ka viņš saprot basketbolu," par viesspēlētāju saka Možeiks.

21 gadu vecais Vladimirs Naseņņiks Sanktpēterburgā spēlējis "Baltikas" sastāvā, kas startē Krievijas pirmās līgas čempionātā, taču pēc traumas ilgāku laiku nav spēlējis. Viņš ir kreilis, un šī īpatnība bieži rada neērtības pretiniekiem.