Kurzemes Vārds

09:11 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Otro reizi par metalurgu balvu

A.Rītiņš

Jau otro ziemu "Daugavas" stadiona rezerves laukumā notiek "Liepājas metalurga" balvas izcīņa futbolā, kas ne tikai liepājniekiem, bet arī vairākiem Lietuvas un Igaunijas klubiem kļuvusi par pirmo nopietno spēku pārbaudi, gatavojoties jaunajai sezonai. Bet mūsu futbola cienītājiem tā ir iespēja apmierināt savu ziņkāri par to, kāda tad izskatās "Liepājas metalurga" komanda divarpus mēnešus pirms Latvijas meistarsacīkstēm.

Ja pirms gada šajā ziemas turnīrā piedalījās četras komandas, tas šogad jau sešas, un balvas glabātāju Viļņas "Žalgiri", kā arī Paņevežas "Ekranu", igauņu "Tulevik" un "Liepājas metalurgu" papildinājušas igauņu "Sadam" un ukraiņu "Voliņ" no Luckas. Vienā apakšgrupā spēlēs "Liepājas metalurgs",

"Ekrans" un "Sadam", otrā - "Žalgiris", "Tulevik" un "Voliņ".

Spēļu kalendārs: 1.februārī pulksten 12 "Ekrans" - "Liepājas metalurgs", pulksten 15 "Tulevik" - "Žalgiris", 2.februārī pulksten 12 "Sadam" - "Ekrans", pulksten 15 "Žalgiris" - "Voliņ", 3.februārī pulksten 12 "Voliņ" - "Tulevik", pulksten 15 "Liepājas metalurgs" - "Sadam". 5.februārī pulksten 11 apakšgrupu 3.vietu ieguvēji spēlēs par 5.vietu, pulksten 13 notiks spēle par 3.vietu, bet pulksten 15 apakšgrupu uzvarētāji cīnīsies par balvu.

Saņemts arī Latvijas meistarsacīkšu kalendārs. Sacensības sāksies 10.aprīlī (metalurgi todien spēlēs Rēzeknē) un ilgs gandrīz septiņus mēnešus - līdz 6.novembrim, kad liepājnieki aizvadīs spēli savā laukumā ar "Rīgu". Ar valsts čempionu "Skonto" metalurgi spēlēs 15.maijā un 11.septembrī Liepājā, kā arī 17.jūlijā un 31.oktobrī Rīgā. Latvijas kausa izcīņas fināls notiks 13.jūnijā, bet Eiropas kausa izcīņas pirmā kārta 12.augustā.