Kurzemes Vārds

08:38 Pirmdiena, 28. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Tērpu dizaineru oriģinālkolekciju konkursskate

Indra Imbovica

Trešo gadu modeļu skola "Ella", tās vadītāja Antra Pujēna, māksliniece, modele un konkursa režisore Inta Vītoliņa rīko jauno tērpu dizaineru oriģinālkolekciju konkursskati. Līdz šim jau notikušas "Pirmā..." un "Otrā...", kurās ar savām kolekcijām piedalījās vidēji ap 30 kolekciju autoru, kuri pārstāvēja gandrīz visus Latvijas novadus. Pēc mēneša, 10.aprīlī, Liepājā notiks "Trešā...".

Kā uzsver pati vadītāja A.Pujēna, šī konkursskate jaunajiem autoriem dod iespēju parādīt sevi kā brīvu, radošu personību, potenciālu jauno modes dizaineru. Konkursam var pieteikt kolekciju, kurā ir ne mazāk par četriem tērpiem, ar neierobežotu materiālu izvēli: audumu, papīru, ādu, polietilēnu, metālu, floru utt. Skatē aicināti piedalīties arī ādas apstrādes mākslinieki un rotkaļi.

Savukārt konkursskates rīkotāji garantē autoru kolekciju parādi nodrošināt ar modeļiem, mūziku, gaismām, grimu un frizieriem. Kolekciju orģinalitāti, stilu, kvalitāti vērtēs profesionāļu žūrija, bet konkursa laureāti saņems tēlnieka O.Mikāna baltmetāla skulptūru. Nākamajā dienā pēc skates notiks komercizstāde.

Kolekcijas konkursam jāpiesaka līdz šā gada 1.aprīlim, bet organizatoru rīcībā jānodod nedēļu pirms skates. Dalības maksa 10 lati, iespējams īrēt naktsmītnes. Kontakttālruņi: 9240604, 3480180, 3426280.