Kurzemes Vārds

11:06 Trešdiena, 5. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Aizvadītās nedēļas notikumi Liepājā "Kurzemes Vārda" skatījumā

13. februāris - 19.februāris

Patīkamākais

Liepājas simfoniskais orķestris saņem jaunus mūzikas instrumentus

Nedēļas patīkamākais notikums jau daudzkārt bijis saistīts ar mūsu simfonisko orķestri - ar tā koncertturnejām, ar muzicēšanu tepat Liepājā, ar līdzdalību reprezentablos sarīkojumos, ar speciālistu atzinīgiem vērtējumiem un tā tālāk. Pašreizējais patīkamākais notikums ir tālejošāks, jo jaunie instrumenti no pasaulslavenām firmām ļaus orķestrim skanēt vēl iespaidīgāk, tātad vēl tālāk pasaulē likt pieminēt arī Liepājas vārdu.

Svarīgākais

Pilsētas mērs Uldis Sesks kļūst arī par Speciālās ekonomiskās zonas valdes priekšsēdētāju

Vēl pagaidām nav pamata apšaubīt Ulda Seska darba spējas, droši vien viņam grūtības nesagādās sēdēšana arī uz diviem tik svarīgiem krēsliem. Tāpat sava taisnība acīmredzot ir tam, ka līdz ar šādu amatu apvienošanu pilsētai būs vienotāka pārvalde. Un droši vien arī tas ir taisnība, ka šī amatu apvienošana bija paredzēta pirms diviem gadiem. Taču, jo garāk kaut ko skaidro, jo vairāk tas izklausās pēc taisnošanās, liekot domā, ka kaut kas tomēr īsti nav tā.

Skanīgākais

Roberto Loreti koncerts

Protams, Roberto Loreti vairs nav tas brīnumbērns Robertīno Loreti, kura eņģeļa balss apbūra mūs pirms gandrīz 40 gadiem un skanēja vai no visiem atvērtiem logiem, taču leģendas tik ātri neizgaist, vēl vairāk šajā gadījumā, jo Loreti kungs turpināja dziedāt visus šos gadus un joprojām priecē ļaudis ar izteiksmīgu balsi. Priecē ne jau tikai tos, kuriem vēl ausīs skan Robertīno dziedājums, bet priecē arī tos, kuriem Robertīno neko neizsaka un kuri tikai tagad iepazīst Roberto.

Amizantākais

Hokeja spēlē tiekas Pilsētas dome un direktori

Iepriecinoši, ka arvien lielāku popularitāti gūst pirms daudziem gadu desmitiem sāktās un jebkurā valsts iekārtā kultivētās sporta sacensības starp cilvēkiem, kurus Liepājā vairāk vai mazāk pazīst, taču kuriem ar sportu ciešu sakaru nav. Kādas tik gadu gaitā nav notikušas sacensības futbolā, basketbolā, volejbolā, galda tenisā starp pilsētas un uzņēmumu vadītājiem, aktieriem un māksliniekiem, mūziķiem un žurnālistiem! Tomēr šķiet, ka visamizantākais bija mačs hokejā. Jo dēļu grīda vai zāles klāts laukums ir viena lieta, bet ledus - kaut kas pavisam cits.

Nepatīkamākais

Jezga ap veikalu "Kurzeme"

Rets ir tas brīdis Liepājā, kad nebūtu jezgas ap kādu objektu, un te tas ir teātris, te Zivju konservu rūpnīca, te Okeāna zvejas flotes bāze, te viesnīca "Līva", te "Kurzeme". Var jau būt, ka drīz viss nostāsies savās vietās un veikals atkal atplauks, nokļuvis prasmīgu tirgotāju rokās, un koncernu cīniņi par "Kurzemi" beigsies bez ļoti postošām sekām. Taču pašlaik skumji noskatīties uz veikalu, ko kādreiz uzskatīja par vienu no Liepājas vizītkartēm, taču kas pašlaik lēni iet postā.