Kurzemes Vārds

22:56 Piektdiena, 14. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pa drāti vēstī lasītāji

No Siļķu ielas 15: atgriežot krānu, nekad nav karstā ūdens, bet maksājam regulāri. Vai tiešām jāatsakās no tik nekvalitatīva pakalpojuma?

J.Janševska ielas katlumājā apgalvo, ka karsto ūdeni naktīs esot rīkojums nepiegādāt. Tie, kas naktīs atgriežas no darba, laikam maksā par Grinbergas kundzes skaistajām acīm. Kurina taupības režīmā. Vai taupības režīms būs arī maksātājiem?

"Liepājas siltuma" abonentu daļa ir atvērta tikai trīs dienas nedēļā līdz pulksten 17. Kā lai strādājošie izmanto šo pakalpojumu?

Kārklu ielas iedzīvotāji lūdz iekārtot gājēju celiņu gar Grīzupes ielu līdz upītei un līdz Centrālajai slimnīcai.

Iegādājos veikalā tukšas kasetes, bet brāķis!

Pensionārs vai bērns atver TV programmu ar filmu anotācijām un izlasa: "slepkavības", "slepkavnieks", "slepkavību sērija". Kurp mēs ejam?

Okupācijas pieminekļus atjaunoja par nodokļu maksātāju naudu. Man ir priekšlikums arī Brīvības piemineklim atrast trūkstošo naudu budžetā.

Barkašoviešus komandē Maskavā, policijai jārīkojas operatīvi - no valsts ārā! Tie taču ir nākamie omonieši!

Tas taču ir labi, ka barkašovieši iznāk dienas gaismā. Lai naivie latviešu pilsoņi skatās un domā. Ja tādus viņi integrēs, ilgi vairs latviešu nebūs. Lai gan jau referendumā tauta apliecināja, ka nolēmusi izmirt.

Mēs bijām pieci brāļi, visi leģionāri. Domāju, ka nekas 16.martā nav jāatzīmē, jo nevajag atcerēties laikus, kad krievs un vācietis mūs rāva uz pusēm. Un naids būs atkal, un skandāls būs atkal, kam tas vajadzīgs?

Latvieti, nerausties kā puņķis uz drāts! Tu esi rudzos audzināts!

16.martu noteikti jāatzīmē, jo krievvalodīgajiem arī neviens neaizliedz svinēt padomju svētkus ar gājieniem un ziedu nolikšanu.

Otrā pasaules kara laikā Padomju savienība un Rietumvalstis bija sabiedrotie cīņā pret nacistisko Vāciju, bet pēc kara izveidojās divas naidīgas nometnes - Varšavas pakts un NATO. Tajā pašā laikā notika atkārtota Latvijas okupācija, pret ko cīnījās arī latviešu leģionāri. Neredzu iemesla, lai 16.martu nesvinētu.

Atis Lejiņš pa radio teica, ka mēs nedrīkstam pieļaut nevienu atzīmēšanu, kas saistās ar nacistisko režīmu vai komunistisko režīmu. Tādā gadījumā, kungi, lai arī 9.maijā Latvijas pilsētu ielās nebūtu neviena bara un vēl ar sarkaniem karogiem!

Latviešu leģionāri gāja karā, lai otrreiz mūs neizsūtītu uz Sibīriju. Daudzi no viņiem neatgriezās. Tāpēc viņu piemiņa jāgodina 16.martā.

Jaunliepājas Primārās veselības aprūpes centrā vienmēr stundu un pat pusotru jāstāv rindā. Vai nevarētu darbu kaut kā organizēt?

Liepājas sakaru nodaļās ir grūti dabūt abonentu kastītes. Vai klientu ērtības nav galvenais pakalpojumu sfērā?

No trim pensionētām skolotājām: gribam pateikties kafejnīcas "Melnie krēsli" bārmenei par jauko un laipno apkalpošanu!

Vai "Fazer" pulksteni nevajadzētu pārvietot kaut kur tālāk no centra? Vienā pusē tas rāda vienu laiku, otrā - pavisam citu, bet tumsā vispār nav redzams.

Vai tad, ja maksāšu zemes nodokli par sētu, varēšu šaut uz katru, kas ved suņus kakināt zem maniem logiem?

Cik var plēst no cilvēkiem? Ar asarām acīs sagaidījām brīvību, bet gaužākas asaras jālej tagad! Visur sēž maitasputni ierēdņi, kas tikai domā, ko vēl no mums noplēst! Tagad man, vientuļam cilvēkam, ar varu liks privatizēt un maksāt nodokļus par smilšu kasti! Vai zeme, pa kuru staigāju, nav brīva, ka man par to nodoklis jāmaksā? Ar varu spiež privatizēt dzīvokli, kur ik pārdienas sūdi tek uz galvas! Kas šai valstī ir Cilvēktiesību birojs? Tikai vēl viena ierēdņu banda, kas sūc nodokļu maksātāju naudu! Nevienā civilizētā valstī par komunālajiem maksājumiem nav jāmaksā vairāk nekā trešdaļa no ienākumiem. Bet mums sēž izbaduši kasieru bari namu pārvaldēs, domē, sociālās apdrošināšanas aģentūrā un tikai gaida manus santīmus!