04:37 Otrdiena, 15. oktobis

Palangas Juzis trešo gadu pēc kārtas dodas uz Liepāju

A.Rītiņš

Palangas starptautiskā futbola turnīra finālā "Liepājas metalurgs" ar 2:1 uzvarēja Šauļu "Karedu" un trešo gadu pēc kārtas ieguva galveno balvu - "Palangas Juzi". Kaut arī dalībnieku sastāvs nebija tik spēcīgs kā gaidīja, tomēr šis panākums rada pārliecību par saviem spēkiem un ziemas treniņos padarīto.

Spēles sākums aizritēja ar lietuviešu spiedienu, un tas noslēdzās likumsakarīgi - 15.minūtē mūsējie zaudēja vārtus. Taču tad no laukuma noraidīja Šauļu komandas spēlētāju, cīņa līdzsvarojās un pakāpeniski aktīvāki kļuva metalurgi, taču ne Dobrecova, ne Draguna raidījumi nebija precīzi.

Otrā puslaika sākumā Verpakovskis izmantoja Rudenko piespēli un rezultātu izlīdzināja, bet desmit minūtes pirms spēles beigām, kaut arī mūsējie palika nepilnā sastāvā (no laukuma noraidīja Atmanāviču), pēc Buldera piespēles Dobrecovs guva uzvaras vārtus.

Spēles izskaņa mūsējiem bija grūta. No laukuma noraidīja Verpakovski, un lietuvieši metās izmisīgos uzbrukumos, taču vairāk par bīstamu soda sitienu neko izdarīt nespēja.

Finālspēli "Liepājas metalurgs" aizvadīja šādā sastāvā: Braunis, Osičenko, Atmanāvičs, Magdišausks, Zirnis, Rinkus (Verpakovskis), Zakreševskis, Draguns, Soloņicins (Rudenko), Dobrecovs, Bulders.