Kurzemes Vārds

16:43 Piektdiena, 21. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Šogad divas laulību ceremonijas notikušas arī cietumā

Daiga Mikuļska

Kā "Kurzemes Vārdu" informēja Liepājas Dzimtsarakstu nodaļas pārvaldniece D.M.Reisa, šā gada pirmajos divos mēnešos ir reģistrētas 29 laulības, un divas no tām noslēgtas Iepriekšējās izmeklēšanas cietumā. Pagājušā gada šajos pašos mēnešos salaulājās 30 pāri. D.M.Reisa atzina, ka vairāk nekā agrākajos gados laulību noslēdz tādi pāri, kas jau labu laiku ir dzīvojuši kopā, bet galu galā tomēr nolēmuši noformēt dokumentus un savas attiecības reģistrēt oficiāli. Dzimtsarakstu nodaļā šogad divos mēnešos reģistrēti 90 jaundzimušie un 228 mirušie.

Februārī divi vārdi doti vienai meitenītei - Rovena Šellija, bet puišu ar diviem vārdiem bijis krietni vairāk. Viņus sauc Ernests Ādams, Tomass Džeremijs, Roberts Dans, Daniels Niks, Mārtiņš Patriks un Valdis Mārtiņš. Lūk, daži no citiem jaundzimušajiem dotajiem vārdiem: Estere, Ulrika, Alise, Laura, Sindija, Romāns, Daņils, Ričards, Dzintars, Emīls, Elmārs.