Kurzemes Vārds

13:09 Trešdiena, 3. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Liepājas metalurgs pusfinālā!

Emīls Dreiblats

Nedēļas nogali "Liepājas metalurga" hokejisti pavadīja Baltkrievijas ķīmiskās rūpniecības centrā Novopolockā, kur Austrumeiropas hokeja līgas kausa izcīņas ceturtdaļfināla atbildes spēlēs tikās ar vietējo "Poļimir". Sestdien liepājnieki piekāpās baltkrieviem ar rezultātu 3:6, bet vakar izcīnīja pārliecinošu uzvaru - 6:0, tādējādi pārvarot turnīra pirmo kārtu un iekļūstot kausa izcīņas pusfinālā.

Uz Baltkrieviju Liepājas hokejisti devās ar pirmajā spēlē savā laukumā izcīnīto uzvaru (4:1) kabatā un ar nepatīkamām atmiņām par rudenī pret "Poļimir" piedzīvotajiem trim zaudējumiem un vienu neizšķirtu savā laukumā. Nevar noliegt, ka jaunie hokejisti sezonas gaitā ir krietni vien progresējuši, papildināts arī komandas sastāvs, un pēdējos mēnešos liepājnieki beidzot ir iemācījušies gūt vārtus - šīs iemaņas tik ļoti pietrūka sezonas sākumā. Vēl jāatzīmē, ka pretinieki maršrutu Novopolocka - Liepāja pagājušajā nedēļā bija mērojuši divreiz, kamēr liepājniekiem bija jābrauc par 500 kilometriem mazāk.

Tomēr sestdienas spēlē metalurgi šo nosacīto priekšrocību neizmantoja un abām komandām laukumā nācās doties arī vakar. Apzinoties, ka zaudējums izšķirošajā cīņā pārvilktu svītru visām liepājnieku cerībām revanšēties par neiekļūšanu AEHL čempionāta stiprāko pieciniekā, komanda spēli aizvadīja teicami, un pēc vakardienas mača par to, kura komanda pārī "Liepājas metalurgs" - "Poļimir" šobrīd ir stiprākā, šaubas neradās nevienam.

Otrajā ceturtdaļfināla pārī Kijevas "Berkut PVO" divu spēļu summā (6:3 un 6:1) pieveica Minskas "Tivali". AEHL kausa izcīņas pusfinālā "Liepājas metalurgs" cīnīsies ar Grodņas "Ņeman", bet "Berkut PVO" pretinieki būs vēl viena Kijevas komanda - "Sokil". Cīņa pusfinālā ilgs līdz trim uzvarām, un pirmās spēles "Liepājas metalurgs" savā laukumā aizvadīs 18. un 19. martā.