Kurzemes Vārds

23:51 Pirmdiena, 25. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pilsētā patrulēja 215 policisti

Gundars Matīss

16.martā Liepājā, īpaši pilsētas centrā, patrulēja pastiprināti valsts policijas spēki. Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Guseva teica, ka šajā dienā no pulksten 5 līdz pulksten 24 veikti arī profilaktiski pasākumi, lai apkarotu noziedzību. Dažādās operācijās bijuši iesaistīti 215 valsts policisti.

Profilakses laikā apsekotas vietas, kur regulāri pulcējas dzērāji, personas bez noteiktas dzīvesvietas, noziedzīgās pasaules pārstāvji un prostitūtas. Kārtības sargiem izdevies atklāt 11 noziegumus. Par dažādiem likumpārkāpumiem aizturēti 23 cilvēki. Policijas pārvaldē nogādāts arī kāds liepājnieks, kuru jau ilgāku laiku meklējusi policija. 9 iedzīvotāji aizvesti uz atskurbtuvi, bet 81 persona saukta pie administratīvās atbildības.

Policijas darbinieki pārbaudījuši 55 pārdotavas, lai noskaidrotu, kā uzņēmēji ievēro tirdzniecības noteikumus. Dienas laikā konfiscētas dažādas preces 50 latu vērtībā. Vairākās pilsētas vietās strādājuši arī Ceļu policijas nodaļas darbinieki. Par satiksmes noteikumu pārkāpumiem sastādīti 37 protokoli, bet no 61 autovadītāja iekasēts naudassods. Daži šoferi, zinot, ka pilsētas centrā policisti redzami ik uz soļa, otrdien tomēr bija riskējuši un sēdušies pie stūres alkohola reibumā.

"Kurzemes Vārds" jau ziņoja, ka 16.martā pie pieminekļa Liepājas aizstāvjiem nekādi incidenti netika novēroti, tāpēc policijai nebija jāiejaucas. Pilsētā un rajonā nav reģistrēti arī nopietni likumpārkāpumi. Otrdien K.Ūliha ielā automašīnai "Opel Ascona" salauzti ārējie spoguļi un sabojāts viens lukturis. Grobiņas pagasta Cimdeniekos kādā Centrālās ielas dzīvoklī atrasts 1955.gadā dzimušās Vizmas G. līķis. Sieviete bija beigusi dzīvi pakaroties.