Kurzemes Vārds

04:49 Pirmdiena, 1. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Valsts policijas hronika

Atklātas viltotas monētas

Latvijas bankas Liepājas filiālē izdarīta pārbaude, kurā konstatēts, ka divu mēnešu laikā tur saņemtas viltotas monētas 121 lata vērtībā.

Apzagtas ģērbtuves

Zādzība konstatēta Vecajā ostmalā 10, kur atrodas SIA "Erke" darbinieku ģērbtuves. 17.martā no trijiem skapīšiem pazudušas dažādas mantas, arī ādas jaka, kurpes, bikses.

Trīs reizes "Nillē"

20.martā trīs reizes apsardzes darbinieki aicināti uz pašapkalpošanās veikalu "Nille". Tur par tonālā krēma zādzību aizturēta sieviete, bet par skropstu tušas un tualetes ūdeņa piesavināšanos - divi jaunieši.

Arī "Dzintarā"

Tajā pašā dienā veikalā "Dzintars" Tirgoņu ielā noticis zādzības mēģinājums. Sieviete grasījusies aiziet no veikala, nesamaksājot 5 latus par smaržām.

Atrod nereģistrētu automašīnu

20.martā Jelgavas ielas 24.nama sētā ceļu policisti ievērojuši automašīnu "VW Golf". Pārbaudē konstatēts, ka braucamrīkam piestiprināta citas automašīnas - KamAZ numura zīme un šāds golfiņš Ceļu satiksmes drošības direkcijā nav reģistrēts. Sākta izmeklēšana.

Atrod sarūsējušu ieroci

Pagājušās nedēļas nogalē privātmājā Nīcas ielā, pārkraujot malkas grēdu, atrasta pamatīgi sarūsējusi Makarova pistole. Šo savu dienesta ieroci apmēram pirms gada esot pazaudējis pats atradējs.

Nozog velosipēdu

Sestdien no kāda pagalma Nīcas ielā nozagts velosipēds. Tā vērtība ir 40 latu.

Veikalā iekļūst, izsitot logu

21.martā veikalā "Retro", Pasta ielā 22, zagļi iekļuvuši, izsitot logu. Aiznesti divi videomagnetofoni, dažādas televizoru detaļas un citas mantas. Zaudējumi - 100 lati.

Degušajā automašīnā atrasta svece

Jau informējām, ka 20.martā Grobiņā, M.Namiķa ielas 17.mājas sētā dega automašīna "Opel Ascona" un tajā sadedzis vīrietis. Kā precizēja Policijas pārvaldes preses sekretāre E.Guseva, automašīnā gājis bojā 1960.gadā dzimušais Jānis O. Automobilī esot atrasts dedzinātas sveces gals, un esot aizdomas, ka ugunsnelaimes iemesls ir neuzmanīga rīkošanās ar uguni.

Ceļu policijas hronika

Abiem sabrauktajiem jāārstējas

20.martā satiksmes negadījums noticis J.Raiņa ielā, kur automašīnas "Ford Fiesta" vadītājs nav varējis izvairīties no sadursmes ar iereibušu gājēju, kas ielu šķērsojis - viens solis uz priekšu, divi atpakaļ. Šim vīram kādu laiku būs jāārstējas slimnīcā, jo konstatēta galvas trauma.

Bēdīgāk tajā pašā dienā beigusies sadursme Ventspils un Grobiņas ceļa 84.kilometrā. Automašīnas VAZ2103 vadītājs uzbraucis gājējam un no notikuma vietas aizbēdzis. Cietušais ievietots Reanimācijas nodaļā. Šoferis ir atrasts un aizturēts. Sākta izmeklēšana.

"Audi" vadītājs mira notikuma vietā

Aizvadītās nedēļas nogalē reģistrētas astoņas autoavārijas. Trijās no tām ir cietušie, viens cilvēks gājis bojā. Traģiskākais notikums risinājies pulksten pustrijos naktī uz pirmdienu. Rīgas - Liepājas šosejas 192.kilometrā automašīnas "Audi Cupe" vadītājs acīmredzot bija izvēlējies neatbilstošu ātrumu un iebraucis pretējā braukšanas joslā. Notika sadursme ar automašīnu "Mercedes Benz". Notikuma vietā no iegūtajām traumām mira "Audi" vadītājs, kurš pēc dažām dienām būtu svinējis savu 30.dzimšanas dienu. Pasažieris aizvests uz slimnīcu, bet, tā kā dzīvībai bīstamas traumas nav konstatētas, viņš devies mājās.