Kurzemes Vārds

05:26 Trešdiena, 8. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Maskavas apgabala vadītāji un uzņēmēji iepazīst Liepāju

Sarmīte Pujēna

Vakar Rīgas lidostā tika sagaidīta un ap pulksten 14 uz Liepāju atgādāta Maskavas apgabala vadītāju un uzņēmēju delegācija septiņu cilvēku sastāvā.

Tā ir atbildes vizīte Liepājas pašvaldības un Speciālās ekonomiskās zonas vadītāju vizītei Maskavā pagājušā gada decembrī. Delegācijas sastāvā ir Maskavas apgabala administrācijas ārējo ekonomisko sakaru ministra vietnieks Valērijs Romanovs un padomnieks ārējo sakaru jautājumos Ļevs Stražņikovs, Solņečnogorskas rajona administrācijas vadītājs Vladimirs Popovs un vadītāja vietnieks Vadims Rjabčenko, kā arī uzņēmēji: Šeremetjevas speciālās ekonomiskās zonas "Šerizona" ģenerāldirektors Valērijs Linniks, "Nestle-Žukovs saldējums" izpilddirektors Hanss Šmekels un somu firmas "JUIT" pārstāvis Maskavā.

Delegāciju sagaidīja pilsētas pašvaldības un SEZ valdes priekšsēdētājs Uldis Sesks, SEZ Attīstības pārvaldes priekšnieka vietnieks Gunārs Kazeks, Saeimas priekšsēdētāja biedrs Gundars Bojārs un Krievijas ģenerālkonsuls Genadijs Kuročkins.

Pēc ierašanās viesi pusdienoja viesnīcā "Amrita", pēc tam seši delegācijas locekļi devās uz tikšanos SEZ pārvaldē, apskatīja ostu un apmeklēja Krievijas konsulātu, bet H.Šmekels kopā ar akciju sabiedrības "Kurzemes piens" direktoru Andri Saldoveru devās uz Aizputes Sausā vājpiena rūpnīcu.

Šodien delegācijas vizīte Liepājā turpinās.