Kurzemes Vārds

15:38 Ceturtdiena, 2. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Aktuāli

Kas būs aprīlī?

Kamēr vēl neesat atšķīruši mūsu laikraksta otro lappusi, kurā Edgars Lūsēns ar analītisku aci caurskata marta norises, nedaudz palūkosimies uz priekšu, uz aprīli, un pavērosim, ko tas mums sola.

Ievērojamiem mūsu pilsētas cilvēkiem apaļu atceres dienu it kā pārāk daudz nav, simts gadi kopš dzimšanas apritēs tikai kādreiz pazīstamajiem Liepājas teātra aktieriem Mirjamai Štālei un Jānim Lejiņam. Nav paredzētas arī nekādas lielas godināšanas, jo visi, kuri jāsveic par iepriekšējā gadā padarīto, jau apsveikti agrā pavasarī.

Sākoties aprīlim, noteikti sirdis straujāk iepukstēsies sporta cienītājiem, jo startēs taču pasaules čempionāts sporta veidā, kas līdz ar ledushalles darboties sākšanu mums pienācis tuvāk, - hokejā, un vairāk nekā pusgadu garā maratonā dosies mūsu pašu pilsētas futbolisti, lai turpmāk cīnītos par augstākajām virsotnēm Latvijas mērogā un mēģinātu pabāzt galvu arī tālāk, Eiropā. Metalurgu futbolistiem šī būs īpaša sezona, jo aprīļa sākumā apritēs 50 gadi, kopš kādreiz tik slavenās metalurgu komandas dzimšanas.

Ko vēl sola aprīlis?

Varētu notikt Liepājas mākslinieku pavasara izstāde, ja tikai būs tik daudz darbu, lai ekspozīciju rīkotu. Varētu notikt (un vairums no tām arī notiks) dažādas vizītes - Liepājā ieradīsies ostu vadītāji no Lielbritānijas, Minskas mērs, savukārt Liepājas vadītāji dosies viesos uz Dānijas pilsētu Nikebingu F, arī uz Baltkrieviju, kur iepazīstinās ar Speciālās ekonomiskās zonas priekšrocībām.

Noteikti sāks darboties apmeklētāju apkalpošanas zāle domē, kura mainīs visus apkalpošanas principus, tāpat noteikti būs dažādi sakopšanas darbi - ielās, laukumos, parkos, savos pagalmos. Noteikti sāksies darbi dārzos. Bet pavisam noteikti aprīlī būs Lieldienas, un jau pavisam drīz, jo Lieldienu zaķi jau savijuši ligzdas, kur olas dēt, un Lieldienu zvani jau gaida savus skandinātājus.

Andžils Remess