Kurzemes Vārds

15:12 Ceturtdiena, 2. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Soli pa solim bērnudārzā paplašinās

NĪCA. Nīcas pagasta bērnudārzs "Spārīte" saņēmis priecīgu vēsti, ka arī mazbērnu grupiņa iekļauta Sorosa fonda "Latvija" finansētajā programmā "Soli pa solim".

Līdz šim programmā "Soli pa solim" darbojās bērnudārza audzēkņi no trīs gadu vecuma, bet nīcenieki uzvarējuši vēl vienā projektu konkursā, tādēļ arī jaunākie "Spārītes" bērni varēs mācīties pēc jaunām metodēm. Bērnudārza vadītāja Daira Eglīte pastāstīja, ka amerikāņu treneru vadībā kopā ar citiem deviņiem Latvijas bērnudārzu audzinātājiem "Soli pa solim" metodiku jau aprīļa beigās apgūt dosies divas audzinātājas - Broņislava Vamze un Velga Kazāka.

"Reāli darbs ar bērniem sāksies tikai jaunajā mācību gadā, bet vasarā visu vajadzēs sagatavot," teica Daira Eglīte. Viņa uzsvēra, ka "Soli pa solim" metodiku jau apguvušas lielākā daļa bērnudārza audzinātāju, lai arī finansējumu materiālās bāzes sagatavošanai saņēma tikai viena grupiņa. "Tomēr lielākais ieguvums, ka Nīcā tagad "Soli pa solim" programmu varēs apgūt bērni no dzimšanas līdz pat pamatskolai," uzskata Daira Eglīte.