Kurzemes Vārds

11:31 Trešdiena, 1. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Valsts policijas hronika

Atkal "Nillē"

1.aprīlī divas reizes zādzība konstatētas veikalā "Nille." Kāds jaunietis gribējis aiziet, nesamaksājot par astoņus latus vērtajām precēm, bet stundu vēlāk aizturēts vecāks vīrs, kas bija iekārojis mantas par 23 latiem.

Nozagts kabelis

Tajā pašā dienā Viršu ielas 1.mājas pagrabā nozagts 10 metrus garš "Lattelekomam" piederošs kabelis. Zaudējumus noskaidro.

Dedzināta kūla

31.martā saņemta ziņa, ka Virgas pagastā netālu no Brizgu mājām dedzina kūlu. Vecā zāle nosvilināta 2 hektāru platībā.

Pašvaldības policijas hronika

Vajadzēja izmantot žņaugu

Vakar pulksten puspiecos no rīta pie pašvaldības policistiem pienākuši divi jaunieši un stāstījuši, ka Pulkveža Brieža ielā pie 3.mājas guļot kāds asinīm noplūdis vīrietis. Viņu it kā sadūrusi sieva. Fakts apstiprinājās. Oļegam M. stipri asiņoja kāja. Kārtībnieki sniedza pirmo palīdzību un, lai apstādinātu asiņošanu, uzlika žņaugu. Oļega sieva stāstījusi, ka vīrs viņai pirmais uzbrucis un iespēris ar kāju pa vēderu. Tad viņa paņēmusi nazi, lai varētu aizstāvēties. Materiāli iesniegti valsts policijai.

Sitējs bija krietni piedzēries

1.aprīlī pulksten pusastoņos vakarā policisti devās uz Arnolda ielu 28. Tur, acīmredzot kopīgas iedzeršanas laikā, diezgan pamatīgi bija piekauts 1961.gadā dzimušais Ilgmārs P. Sitēju, septiņus gadus jaunāko Māri K., aizturēja mājas sētā, viņš bija alkohola reibumā. Šo vīru aizveda uz atskurbtuvi.

Notikumi

Puse vīrieša ķermeņa bija sadegusi

Vakar Pašvaldības policijas dežurants saņēmis ziņu, ka Spīdolas ielas 31.mājā esot vīrieša līķis. Fakts apstiprinājās. Kad pēc pāris stundām notikuma vietā ieradās "Kurzemes Vārds," pie mājas joprojām bija Pašvaldības policijas patruļa, gaidot valsts policijas darbiniekus. Pa mājas durvīm un logiem ārā plūda dūmi un bija jūtama salkana smaka. Kā pastāstīja kārtībnieki, 4.dzīvoklī uz gruzdoša dīvāna esot jauna vīrieša līķis, kura ķermeņa apakšējā daļa sadegusi. Izskatoties, ka seja pamatīgi sasista. Turpat bija arī mirušā tēvs, kurš ar katliņu nesa ūdeni, lai kaut nedaudz apdzēstu gruzdošo dīvānu.

Blakusmājā dzīvojošie kaimiņi zināja stāstīt, ka iepriekšējā vakarā vienā no tuvējām mājām bijušas viesības un tajās piedalījies arī jaunais vīrietis. Viņš esot pārnācis mājās jau pirms pusnakts. Kāds bija redzējis gaismu šā dzīvokļa logos vēl pulksten vienos naktī. Kaimiņiene stāstīja, ka no rīta redzējusi atvērtas durvis, pa kurām ārā vēlušies dūmi. Vīrs gājis skatīties, un uz dīvāna atradis līķi.

Tiesu medicīnas eksperte S.Kaju pēc līķa apskates notikuma vietā vēl atturējās "Kurzemes Vārdam" izteikt savus apsvērumus par nāves cēloņiem. Uzsākta izmeklēšana.