Kurzemes Vārds

09:53 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Valsts policijas hronika

Vēl nav atgriezies

Tiek meklēts 1981.gadā dzimušais Jānis Pelns, kurš 31.martā no rīta izgājis no mājām Īsā ielā un nav atgriezies. Ja kādam ir informācija par viņa atrašanās vietu, lūdz ziņot policijai.

Apzog kiosku

2.aprīlī Mežu ielā 62, izņemot aizsargrežģi un loga rūti, apzagts Preses apvienības kiosks. Zaudējumus precizē.

Piekauj jaunieti

4.aprīļa naktī Strazdu ielā četri jaunieši piekāva 1980.gadā dzimušu puisi. Viņam atņemts rokaspulkstenis, nauda un studenta apliecība.

Bērns noslīka ūdens spainī

Vecpils pagasta Bērziņu mājās ūdens spainī noslīkusi 1998.gadā dzimusi meitenīte Santa S.

Apzagtas piecas automašīnas

Aizvadītajās brīvdienās pilsētā apzagtas piecas automašīnas. Tām uzlauztas durvis vai izsisti stikli. Nozagtas dažādas automašīnu salonos atstātās mantas.

Zagti lielākoties žiguļi

Reģistrētas četras nozagtas automašīnas, tas ir, divi "Žiguļi", viena "Ņiva" un viena "Opel Ascona". Jau atrasts viens automobilis "Žiguļi" un opelis.

Ceļu policijas hronika

Laika posmā no 1.aprīļa līdz vakardienai Liepājas pilsētā un rajonā reģistrētas 15 autoavārijas. Trijās ir cietušie.

1.aprīlī pirms pulksten vienpadsmitiem vakarā Ganību ielā netālu no tirgus "Rāmava" automašīnas "Volkswagen Golf" šoferis notriecis piedzērušos gājēju, kas ielu šķērsoja neatļautā vietā. Cietušais aizvests uz slimnīcu, bet drīz palaists mājās.

4.aprīlī Vērgales - Ziemupes ceļa 5.kilometrā no ceļa nobraucis un grāvī apgāzies automobilis "Volkswagen Golf". Vadītājs ārstējas slimnīcā.

5.aprīlī pulksten pusdesmitos vakarā "Audi 100" šoferis dzērumā nav novaldījis automašīnas stūri un pie Graudu ielas 31./33.mājas notriecis 1983.gadā dzimušu meiteni. Pēc tam iebraucis sienā un izgāzis skatlogu.