Kurzemes Vārds

03:56 Otrdiena, 23. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Pašvaldības policijas hronika

Atrada paštaisītu ieroci

5.martā pulksten sešos vakarā saņemts izsaukums uz Ģenerāļa Baloža ielu 15, kur kāds piedzēries cilvēks izsitis durvis. Pēc nosauktajām pazīmēm netālu uz ielas aizturēts 1945.gadā dzimušais Māris K. Viņš aizvests uz iecirkni un apskates laikā konstatēts, ka zem treniņbikšu kabatā ir noslēpts paštaisīts mazkalibra šaujamierocis. Māri ar visu šaujamo nogādāja valsts policijas iecirknī lietas tālākai noskaidrošanai.

Esot apzadzis automašīnu

1.aprīlī kārtībniekiem nācies šķirt strīdu Cenkones ielā. Vidmants bija piekāvis 1949.gadā dzimušo Rolandu. Turpat atradies arī Aleksandrs, kurš apgalvojis, ka Rolands apzadzis viņa automašīnu. Visi trīs vīri nogādāti valsts policijā.

Piedzēries bija gan šoferis, gan pasažieri

2.aprīlī, patrulējot Jūras ielā, policisti ievērojuši automašīnu "Volkswagen Transporter", kas braukusi, vairākkārt pārkāpjot satiksmes noteikumus un izraisot avārijas situācijas. Braucamais apturēts pie Jūras ielas 38.mājas, bijis acīm redzams, ka vadītājs Ivo B. ir krietni iereibis. Ieradušies Ceļu policijas darbinieki. Folksvāgenā bijuši arī trīs iereibuši pasažieri, kas izturējušies izaicinoši, necenzēti lamājušies, ņirgājušies par policistiem un atteikušies izkāpt. Pielietots spēks, un iereibušie saslēgti rokudzelžos. Labu brīdi šie pasažieri atpūtušies atskurbtuvē, viņiem sastādīti protokoli par nepiedienīgu uzvedību. Pēc tam divi aizvesti uz valsts policijas iecirkni.

Dzēris un bez dokumentiem

4.aprīlī Ģenerāļa Baloža ielā aizturēts 1948.gadā dzimušais Aleksandrs G., kurš piedzēries braucis ar automašīnu "Moskvič". Vadītājs nav varējis parādīt savus dokumentus. Viņš nodots ceļu policistu rīcībā.

Visi bija kāvušies

4.aprīlī pie kluba "Pablo" dežurējošajiem kārtībniekiem pienākuši divi jaunieši un stāstījuši, ka viņi piekauti Mālu ielas 3.mājas kāpņu telpā. Policisti devušies uz šo māju un norādītajā vietā aizturējuši piecus jauniešus, arī divas meitenes. Visiem bija sasitumi uz sejām, un viņi paskaidroja, ka esot kāvušies. Materiāli nodoti valsts policijai.