Kurzemes Vārds

08:17 Piektdiena, 14. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Rajona ceļus remontēs trīs firmas

Vakar notika Liepājas Rajona padomes Ceļu fonda sēde, kurā piedalījās arī vairāku pašvaldību vadītāji. Amatpersonas izlēma, kurām firmām uzticēt rajona ceļu remontēšanu un uzturēšanu.

Rajona padomes izpilddirektors Indulis Ozoliņš informēja, ka Ceļu fonds trīs firmu - "Aizputes ceļinieka", "Būvmeistara"(Grobiņa) un "CTB"(Liepāja) - priekšlikumus izskatīja jau pirms divām nedēļām. Šoreiz uz sēdi bija uzaicināti arī to pašvaldību, kuru ceļi tiks remontēti, vadītāji. Salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad nedaudz mainīta izsoles kārtība un firmu piedāvājumi tiek vērtēti ar punktiem. "Katrs varējām aizklāti piešķirt papildus punktus kādai no trim firmām par materiāli tehnisko nodrošinājumu un uzticību. Šī vērtēšana bija pēc katra personīgajām domām un notika aizklāti," pastāstīja Indulis Ozoliņš. Viņš uzskata, ka tas varētu būt viens no iemesliem, kādēļ lielāko daļu objektu apsaimniekos "Aizputes ceļinieks". Taču, kā piebilda izpilddirektors, bešā nepalika neviena no firmām.

Izsoles pretendentiem šogad tika uzticēta 17 objektu apsaimniekošana. Indulis Ozoliņš teica, ka ceļu remontiem rajonā šogad atvēlēti vairāk nekā 150 tūkstoši latu. Par astoņiem objektiem rūpēsies "Aizputes ceļinieks", par sešiem - SIA "CTB", bet divu objektu uzraudzība uzticēta firmai "Būvmeistars". Lēmums par autoceļa Straumēni - Vītoli Bārtas pagastā uzturēšanu, kā paskaidroja Indulis Ozoliņš, tiks pieņemts vēlāk, pēc dažu jautājumu precizēšanas. "Būvmeistara" pārziņā nonāks autoceļš Cīravas pagastā un ceļš uz stenda šautuvi Grobiņas pagastā. "CTB" rūpēsies par atsevišķu autoceļu remontu Kalvenes, Dunikas, Gaviezes un Tadaiķu pagastā, kā arī tiltu pār Vidvides upi un Mācītājlankas caurteku Gramzdā. Ceļu fonds šai firmai uzticējis arī Liepājas rajona satiksmes aprīkojuma ikdienas uzturēšanu. "Aizputes ceļinieks" strādās pie vairāku asfaltēto ceļu remonta Vaiņodē, Aizputē, Durbē, Priekulē un Grobiņā, kā arī uzturēs autoceļus Medzē un Aizputes pagastā. Ceļinieki labos arī asfaltbetona segumus uz citiem Liepājas rajona ceļiem.