Kurzemes Vārds

09:07 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Iesaistās atkritumu šķirošanas eksperimentā

RUCAVA. Pērnā gada nogalē aizsāktajā atkritumu šķirošanas projektā, kura mērķis ir izstrādāt videi nekaitīgu un ekonomiski izdevīgu Liepājas reģiona sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, aktivitātes apliecina arī Rucavas pašvaldība.

Pagasta padomes priekšsēdētājs Jānis Veits "Kurzemes Vārdu" informēja, ka viņš vienojies ar Liepājas Pilsētas domes izpilddirektoru Normundu Niedolu, kurš apsolījis rucavnieku rīcībā nodot zviedru apaļos konteinerus. Tos uz pagastu atvedīšot jau jaunnedēļ. Apaļie konteineri paredzēti tikai stikla taras savākšanai un tos plānots izvietot pie skolas, pagasta centrā un vēl citās vietās. Rucavas pagastam vairāku desmitu kilometru garumā piekļaujas jūra. Lai tur valdītu kārtība, pašvaldība no cita projekta tuvākajā laikā saņemšot vēl simts konteineru, ko izvietos liedagā.

Veita kungs teica, ka padome vēl nav vienojusies, vai rucavnieki pievienosies Liepājas reģiona sadzīves atkritumu apsaimniekošanas sistēmai, taču, viņaprāt, to pozitīvi varētu izlemt jau nākamajā sēdē.