Kurzemes Vārds

17:48 Trešdiena, 23. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Atzīstas slepkavībā

Jau informējām, ka 10.augustā Liepājā, Strazdu ielā, aiz garāžas atrasts Augusta F. līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Vīrietim bijušas vairākas sitas brūces galvā. 11.augusta naktī uz aizdomu pamata policija aizturēja 1961.gadā dzimušo Agri Ž. un 1953.gadā dzimušo Anatoliju N. Kriminālpolicijā "Kurzemes Vārdu" informēja, ka abi aizturētie savu vainu ir atzinuši. Pēc kopīgas alkohola lietošanas izcēlies strīds, kas beidzies ar vardarbību. "Bezjēdzīga un tipiska sadzīves slepkavība," notikušo komentēja policijā.

Pazūd mobilā telefona aparāti

12.augustā policijā palīdzību meklējuši divi liepājnieki, kuriem nozagti mobilā telefona aparāti. Viens paņemts no neaizslēgta dzīvokļa Grīzupes ielā. Otrs, gandrīz pilnīgi jauns firmas "Ericson" mobilais telefons nozagts Peldu ielas veikalā "Danlat". Kamēr pārdevējs bija pievērsis uzmanību kādam pircējam, garnadzis paķēris klausuli un aizbēdzis.

Sabojā automašīnu

12.augustā saņemts iesniegums, ka sabojāta K.Ukstiņa ielā atstātā automašīna "Mercedes". Pagaidām nenoskaidrots ļaundaris izsitis spēkrata priekšējo stiklu. Cietušais uzskata, ka viņam radīti 40 latus lieli zaudējumi.

Aiztur zagli

12.augustā Liepājā, Dzērves ielā, veikalā "REMA 1000" aizturēta 1951.gadā dzimusī Rita B. Sieviete mēģinājusi no tirdzniecības zāles iznest degvīna pudeli nesamaksājot. Vainīgā aizvesta uz valsts policiju.