Kurzemes Vārds

17:41 Ceturtdiena, 24. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Imtīmklubā Liepājā iesaistīta arī sieviete no Lietuvas

"Kurzemes Vārds" jau rakstīja, ka Iepriekšējās izmeklēšanas izolatorā ievietotas divas sievietes, kuras apsūdz par sutenerismu. Izdarot kratīšanu viņu dzīvokļos un arī dzīvoklī, kurā bija ierīkots intīmklubs "Lara", atrasti vairāki izmeklēšanai nozīmīgi dokumenti, arī intīmklubā strādājošo sieviešu darba līgumi. Kā konstatēts, šo sieviešu pulkā ir arī viena dāma no Lietuvas. Domājams, ka kopskaitā klubā ir bijušas četras darbinieces. Visas pilngadīgas.

Autoavārijā cieš septiņdesmit gadus veca sieviete

Ap pulksten 18 pie Centrālās slimnīcas automašīnas "Volkswagen Golf" vadītājs uzbrauca septiņdesmit gadus vecajai Olgai B., kura, pēc automašīnas vadītāja vārdiem, esot pēkšņi iznākusi uz brauktuves. Cietusī ievietota slimnīcas Traumatoloģijas nodaļā.

Mēģina nozagt šķīstošo kafiju

Veikalā "Sala", kas atrodas Klaipēdas ielā, 1984.gadā dzimušais Arturs G. mēģināja nozagt divas kārbas šķīstošās kafijas "Kronung" par kopējo summu 4,18 lati. Garnadzis aizturēts.

Pazudusi nauda un kredītkarte

Ieejot "Lattelekoma" sarunu vietā Radio ielā, kāda jauniete pamanījusi, ka viņai no rokassomiņas pazudis maks, kurā bijuši 38 lati, studenta apliecība, bibliotēkas karte un Unibankas kredītkarte ar summu aptuveni 41 lats.