Kurzemes Vārds

19:04 Ceturtdiena, 3. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Prokuratūra iepazīsies ar krimināllietu par tralera Sniegs avāriju

Gundars Matīss

Vakar uz Rīgu aizveda krimināllietu, kas ierosināta pēc tralera "Sniegs" bojāejas. Ar savāktajiem materiāliem vēlējusies iepazīties Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētā prokuratūra.

Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētajā prokuratūrā no Liepājas nogādāja krimināllietas materiālus par kuģa "Sniegs" avāriju. Transporta policijas Kriminālpolicijas priekšnieks Gvido Buks teica, ka prokuratūra veic uzraudzību par lietas izmeklēšanas gaitu, tāpēc prokurors, kas specializējies ar jūrniecību saistītās lietās, vēlējies detalizētāk iepazīties ar savāktajiem materiāliem. Lietas izmeklēšana tādēļ netiks pārtraukta, pastāstīja Buks. Vēl nepieciešams pārbaudīt, kur un kā izdarīta kuģa tehniskā apskate un remonts. Pagaidām trūkst līdzekļu kuģa dzinēja tehniskajai ekspertīzei, tāpēc Transporta policija nosūtīja vēstuli satiksmes ministram Anatolijam Gorbunovam ar lūgumu piešķirt nepieciešamo finansējumu. Izmeklēšana arī pārbauda Jūras administrācijas izveidotās komisijas secinājuma materiālus, kuros par galvenajiem vainīgajiem avārijā atzīts kapteinis un viņa palīgs.

Joprojām tiek meklētas vēl divu avarējušā kuģa komandas locekļu mirstīgās atliekas. Kā zināms, bez vēsts pazuduši traļmeistars un stūrmanis.