Kurzemes Vārds

11:03 Pirmdiena, 16. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Bīstamais stūris

Daiga Mikuļska

Vakar līdz pulksten 15 Liepājā bija reģistrēti divi satiksmes negadījumi. Abi - Krūmu un Flotes ielas krustojumā. Maršruta autobuss pa Krūmu ielu braucis centra virzienā, kad turpat krustojumā ar Flotes ielu tam tieši priekšgalā ieskrējis pretimbraucošais "BMV". Šī braucamrīka vadītājs nebija pareizi aprēķinājis ātrumu un novērtējis ceļa apstākļus. Un "BMV" ieslīdējis pretējā braukšanas joslā. Savukārt maršruta taksometra GAZ2705 vadītājs, tuvojoties šim krustojumam pa Krūmu ielu, ietriecies priekšā braucošā "Renault 25". Šis automobilis bija samazinājis ātrumu, lai iebrauktu krustojumā. Cietušo šajās avārijās nav, bet visu mašīnu virsbūves ir bojātas diezgan pamatīgi.

Kā vakar "Kurzemes Vārdu" informēja valsts policijas preses sekretāre E.Guseva, aizvadītajās brīvdienās Liepājā un rajonā reģistrētas 14 autoavārijas. Cilvēku upuru nav. Avāriju iemesli visbiežāk ir nepareizi izvēlēts ātrums un tas, ka netiek pienācīgi novērtēti ceļa apstākļi. Sniegs un ledus nav neuzmanīgo šoferu sabiedrotie.