Kurzemes Vārds

20:00 Pirmdiena, 30. marts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

SPORTS

No Alūksnes ar uzvaru galda tenisā

Ints Grasis

Pagājušās nedēļas nogalē Alūksnē notika LR Lauku sporta spēļu ziemas posms, no kurienes atgriezušies arī mūsu rajona sportisti, kas startēja piecos sporta veidos. Visveiksmīgāk - galda tenisā.

Rajona Sporta nodaļas vadītāja Arta Stulpa sacīja, ka pingpongā lielāko artavu Liepājas rajona komandas uzvarai deva Ingus Vanags un Jānis Ozols, kas palika nepārspēti dubultspēlēs. Kaut arī Ingus individuāli bija 3.vietā, Jānis 6.vietā un Anita Pusaudze 8.vietā, komandu vērtējumā šie rezultāti summēja uzvaru. Lauku sporta spēlēs otri labākie galda tenisisti bija jēkabpilieši, bet trešie - Rīgas rajona pārstāvji.

Labi padevās starts arī latviešu nacionālajā galda spēlē - novusā, kur Liepājas rajons ierindojās 3.vietā. Sporta nodaļas vadītāja neatminējās, kad vēl novusā mūsu komandai veicies labāk. Ļoti negaidīti komandai un arī sev 1.vietu izcīnīja Iveta Kalniņa, kura tādējādi sagādāja arī jauku dāvanu pašas dzimšanas dienā. Rucavnieks Artūrs Laugalis bija astotais, bet Andris Sudmalis - 21.vietā. Pirmās divas pozīcijas ieņēma Limbažu un Valmieras rajona komandas.

Spēka trīscīņas treneris Aivars Vērdiņš pastāstīja, ka mūsu pauerliftinga komanda ierindojās 5.vietā. Individuāli divas 2.vietas svara kategorijās līdz 60 un līdz 110 kg saņēma attiecīgi Uldis Vīte un Rainers Kudums. Virs 125 kg 4.vietā bija Oļegs Šarkovs, bet divas 5.vietas izcīnīja Agris Letuks (līdz 52 kg) un Normunds Putra (67,5 kg). Godalgotais trijnieks komandām bija šāds: Jelgava, Aizkraukle, Dobele. A.Vērdiņš teica, ka par 4.vietu vēl varēja mēģināt cīnīties, taču līdz godalgotajam trijniekam nebija nekādu cerību.

Arta Stulpa atzina, ka ļoti vāji mūsējie nostartēja dambretē un šahā. 22 komandu konkurencē mūsu dambretisti palika 20., bet šahisti 21 komandas ieskaitē ierindojās 16.vietā.

Kopumā startu ziemas posmā Sporta nodaļas vadītāja uzskata par veiksmīgu, jo labie rezultāti trijos sporta veidos ies kopējā ziemas un vasaras posmu ieskaitē. Tiesa, ne visai patīkams esot bijis brauciens uz Alūksni, un par to Arta Stulpa vēlējās pateikt īpašu "paldies" Aizputes individuālajam uzņēmumam "Mētra" un tā vadītājam Mārtiņam Drullem. Izbraucot ceturtdien pulksten 13, galamērķi sportisti sasniedza tikai piektdien pulksten 5 no rīta. Pievīla autobusa tehniskais stāvoklis.